Wpis z mikrobloga

Dave Chappelle wrócił i to nie z jednym występem, ale dwoma. Dawno się tak nie śmiałem oglądając jakiś standup. Chociaż zniknął na tyle lat, to nadal jest w formie i to jakiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla wszystkich tych, którzy mieli styczność z Dave Chappelle Show, pozycja obowiązkowa. Tylko można dziękować Netflixowi, że wyłożyli na to kasę i jeszcze w tym roku będzie jeden występ. Wołam @Mordeusz bo jako miłośnik stand upu powinien obejrzeć od razu :D #netflix #standup #davechappelle
K.....o - Dave Chappelle wrócił i to nie z jednym występem, ale dwoma. Dawno się tak ...

źródło: comment_qDworr0IgdaJise82UNhg0RC6edSdkXK.jpg

Pobierz
  • 13
@Kikuchiyo: Akurat jakiś tydzień temu zrezygnowałem z Netflixa, bo obejrzałem co chciałem, a czasu wolnego mam mniej. Dzięki za zawołanie, będę miał na uwadze. W międzyczasie Bill Burr gościł w swoim podcaście Jima Nortona, również z uwagi na jego special. Trochę przyciężkawy humor jak się zdaje. Ale Dave'a obejrzę chętnie.
Mordeusz - @Kikuchiyo: Akurat jakiś tydzień temu zrezygnowałem z Netflixa, bo obejrza...
@Kikuchiyo: A tego klasyka znasz? Sugeruję słuchanie od początku, można poryczeć się ze śmiechu :D Koleś przespał się z siostrą swojej dziewczyny (WE WERE ON A BREAK! - #pdk). Burr zastanawia się, co z matką sióstr, czy koleś ma brata, linkuję do najlepszego, to jest a propos tego, o czym piszesz, słuchać od 8:00 (mówi Nia) do 8:25 :D
Mordeusz - @Kikuchiyo: A tego klasyka znasz? Sugeruję słuchanie od początku, można po...