Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

na #banggood

LINK - jeśli ktoś się zastanawiał nad #xiaomi Mi 5 3/64 to teraz mamy dobrą informację:

Xiaomi Mi 5 3/64 za $209.95 <-- kupon ograniczony ilościowo więc nie wiemy ile się utrzyma a pozostałe kupony dają mniejszy rabat!

do tego jest
LINK - #drukarka3d Anet® A8 3D Printer DIY Kit 1.75mm / 0.4mm Support ABS / PLA / HIPS za $159.99 (cena na pozostałych portalach (Ali, GB itd) zaczyna się od 170$, może ktoś z #druk3d taką posiada i podzieli się opinią? )

z #tomtop

LINK - #kamerasportowa SJ6000 Full HD Wifi 12MP 1080P 30FPS za $22.69 <-- cenę można jeszcze obniżyć punktami

LINK - Kamera sportowa Andoer 4K 1080P 120fps 720P 240fps Ambarella A12S75 16MP za $102.99


Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
cebulaonline - Mireczki z #cebulaonline,

na #banggood 

LINK - jeśli ktoś się za...

źródło: comment_0tvjgCW2H04QKQnqPWwv2zL9xQ3gcGSC.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@demoos: A powiedz mi, co takiego Ci się dzieje, gdy klikasz w link z refem? (pytam z ciekawości) Bo widzę, że strasznie dużo czasu i nerwów Ci zajmuje ten "problem", zaczyna mnie to fascynować..
  • Odpowiedz
@meetom: mnie to nie denerwuje, ale albo wszyscy albo nikt sie zasad nie trzyma. W telefonie zamiast wchodzic przez ich strone z refem, żeby oglądnąć produkt nie moge kliknąć w bezpośredni bo starszej apce linki w spoilerze są nieklikalne. Nowszej nie zainstaluje bo sie wysypują
  • Odpowiedz
@cebula_online: 45 a 23 to jednak spora różnica. a jeśli oba miałyby nagrywać w podobnej jakości to nie widzę powodów do kupowania droższego.
No chyba, ze ten tani jest badziewny i nie warto sobie nim zawracać głowy.
  • Odpowiedz
@demoos: Ok, ja rozumiem, że u Ciebie wyjątkowo klikalne nie są (pamiętam jak mi wyjaśniłeś, że taki Twój kaprys - nie wnikam w temat). Rozumiem, że są zasady (nie mnie oceniać czy OP się ich trzyma czy nie, twierdzą, że tak).
Mnie tylko ciekawi co takiego się dzieje jak klikasz w link z refa (a nie bezpośredni). Coś się musi dziać, skoro po raz kolejny podnosisz temat. Tylko właśnie nie wiem
  • Odpowiedz