Wpis z mikrobloga

  • 46
@S_P_K: teoretycznie można odpisać wszystko ale jak byś sobie pomyślał o osobie która dostając słaba ofertę odpowiada Ci że zgodziła się na jeszcze słabszą?
  • Odpowiedz
  • 12
@CieplyDran A co mnie obchodzi to, co pomyśli sobie o mnie ktoś, kogo nie znam i prawdopodobnie nigdy nie spotkam? Poza tym skąd miałbym wiedzieć, że ktoś po tej słabej ofercie da mi lepszą, skoro już "poszło"?
  • Odpowiedz
@CieplyDran: bez kitu, mocno propsuje. Ale jak już sie tutaj coś przyjmie to każdy do bólu bedzie tym katował i juz w pewnym momencie pozostaje tylko usmiech z politowania

HEHE MIRKI DOBŻE TO ROBIE? "WYSTAWIŁEM KOMPUTER ZA 7000 MACBOOK AIR , KOLEŚ MI PISZE 6950, A JA MU ODPISAŁEM ŻE POSZŁO ZA 150 ZŁ I JESZCZE PRZESYŁKA MOJA, TAKA BEKA BYŁA MUWIE WAM !1
  • Odpowiedz
@S_P_K: i to jest niestety przykre, ze internet splyca kontakt z druga osoba do tego, ze mozesz jej napisac wszystko bo przeciez i tak sie nigdy nie zobaczycie.. no ale kazdy zachowuje sie tak jak uwaza i zgodnie ze swoim sumieniem :)
  • Odpowiedz
@S_P_K:

Jeśli ktoś pisze jak idiota, że kupi za 200, to czemu nie można odpisać, że poszło za 100?


bo gość utwierdza się w przekonaniu, że oferuje dobre pieniądze i zaraza ofert poniżej ceny z ogłoszenia się roznosi zamiast wygasać
  • Odpowiedz
@bugly_wugly: ja #!$%@?ę....A nie można napisać tak żeby dać tej osobie do zrozumienia że przesadza z próba zbicia ceny? I nie można napisać normalnie jednego znaku zapytania i jednej kropki? Twój komentarz wyglada jak pisany przez osobę niestabilna emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@CieplyDran: #!$%@? naogladali sie wojny magazynow na discovery i mysla ,ze sa #!$%@? mistrzami cechu negocjacji.. wystawilem ostatnio bagaznik dachowy , ktory jest wart lekko 1000 za 750 bo chcialem sie go szybko pozbyc, a tu mi pisze koles ,ze 450 i wysylka za pobraniem XDD
  • Odpowiedz
@remixer: No to co ja sprzedawałem jest warte ponad 350 zł ale no mocno by mi sie przydał hajs i próbuje sprzedawać. Ale takie oferty jak 200 zł to wg mnie brak szacunku.
  • Odpowiedz