Wpis z mikrobloga

@BenadrylCumbersome to że jakiś klub jest mniej znany, co oczywiście nie ma miejsca w przypadku PSG, oznacza że Real i Farselona mają przechodzić do finału LM za wszelką cenę? Dopóki to się nie zmieni LM nie ma większego sensu, chyba że zmieni się nazwę na Znowu Barcelona albo Znowu Real.
@Stragan: no faktycznie, za wszelką cenę. xDDD skandal na skandalu, sędziowskie pomyłki zapewniły Barcelonie 6 goli, a tak w ogóle, to sędziowie zatrzymali pięciu piłkarzy PSG z pola w tunelu i cały mecz grali bez tych pięciu, no i siłą wpuścili na boisko Krychowiaka, który tak naprawdę grał od poczatku! TAK BYŁO!
@InspektorDupa a kto zapewnił Barcelonie karnego z czapy zamiast drugiej żółtej dla aktora? Jeszcze mi powiedzcie że liga hiszpańska nie słynie z nurkowania i nie jest największym teatrem świata to będę wiedział że nie warto z wami dyskutować. Gdyby sędziowie zaczęli w końcu dawać żółte kartki za aktorstwo to z czasem mogliby to wyeliminować ale póki będzie tak jak jest nic mnie nie przekona do tych miernot z ligi hiszpańskiej wypychanej na
@Stragan: obrońca był spóźniony. dotknął ręką Suareza. potem wbiegł w niego od tyłu. to jest podstawa do odgwizdania faulu, choćby go tylko musnął. dziękuję, dobranoc.
naucz się przepisów i pogódź z tym, że drużyna odrabiająca taką stratę będzie wykorzystywała wszystko co możliwe, żeby stratę odrobić. obrońcy PSG to totalni idioci, dali podstawę Suarezowi do przyaktorzenia i on przyaktorzył. sędzia mógł podjąć taką decyzję i tak też zostanie to ocenione, mimo świętego
@InspektorDupa dotknął ręką więc Suarez się #!$%@?ł, przecież to logiczne. Od dzisiaj jak ktoś mnie dotknie będę się przewracał, może jakieś odszkodowanie dostanę.

Czy ty w ogóle widzisz co ty piszesz? Przywrócenie się od dotkniecia ręką kwalifikuje się na żółtą kartkę za symulowanie i tyle w tym temacie. Mam nadzieję że w niedługim czasie ktoś nauczy te #!$%@? jak się gra.
@Stragan: witamy w XXI wieku, Kacperze Hauser.
czy ty w ogóle widzisz co piszesz? obrońca przeszkadza od tyłu napastnikowi, a ty jesteś zdziwiony tym, że napastnik to wykorzystuje, a arbiter rozpatruje to jako atak od tyłu. xD
jakbyś nie zauważył, Barcelona już od kilku ładnych lat generalnie nie błyszczy jak dawniej w LM i zdarzają im się okropne #!$%@?, także od Realu, powodowane wypaleniem zawodników i martwą taktyką, do bólu powielaną