Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,
minął mi już ponad rok na wykopie i czuję się coraz mocniej związany z mirko.
O dziwo mam chęci do dalszej asymilacji.
Chciałem to jakoś sobie ułatwić i wpadłem na pomysł nowych #glupiewykopowezabawy w połączeniu z #konkurs .

Cała zabawa ma polegać na opisaniu naszego wyobrażenia o wybranym Mirku lub Mirabelce.
Wyobrażenie to ma opierać się o ich aktywność na mirko, rzecz jasna.
W związku z tym ich konta muszą być aktywne, tak aby istniała możliwość zweryfikowania trafności opisu.
Jakość oceniana jest przez Mirków (i Mirabelki!), którzy głosują poprzez plusowanie. Zgłoszenie o największej liczbie plusów wygrywa. Na konkurs przewiduję trzy dni (72h) od momentu opublikowania wpisu.
Warunkiem udziału jest zaplusowanie tego wpisu!

Nagroda na razie jest jedna, ale za to jaka!
Pewna bardzo miła koleżanka, która cannot into wykop (może to dlatego taka uczynna?) maluje sobie obrazki.
Robi to przy użyciu jakichś tam farbek na gazie owiniętej wokół kartonika (ok. 15cm x 20 cm).
Osoba, która wygra, otrzyma obrazek z własnym avatarem, wykonany przez moją koleżankę.
Czas realizacji ciężki do przewidzenia, gdyż zależny od koleżanki (a semestr dopiero rozpoczęty), ale na pewno skończony!

K.....4 - Cześć Mireczki,
minął mi już ponad rok na wykopie i czuję się coraz mocnie...

źródło: comment_KTrnhikLVTQGcBnFmcYeUr0cwqxldxOR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przykładowe zgłoszenie:
Moje wyobrażenie o @Latch
Izę na pewno wszyscy kojarzą, bo na Mirko jest jeszcze dłużej ode mnie.
Jak każdy różowypasek postawiła ona sobie za cel zbieranie atencji, ale nie w tak banalny sposób jak wgw (w którym niestety nie uczestniczyła). Wykorzystując różnicę w strefie czasowej zdobywa dużą przewagę na nocnej zmianie.
Jako jedna z nielicznych osób ma wtedy trzeźwy umysł i notorycznie gównowpisuje.
Nie byle jak, a z rozmysłem. Kiedy zaczynała, skupiła się głównie na zaznaczeniu
  • Odpowiedz
@Kiszka_94:

Kiedy zaczynała, skupiła się głównie na zaznaczeniu seksualnego aspektu swojego bytu - robiła to wykorzystując swoją fascynację filmem o Greyu i innymi dewiacjami. Rozpaliła w ten sposób umysły wielu stulejarzy.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A elk jest piekny <3
  • Odpowiedz
skupiła się głównie na zaznaczeniu seksualnego aspektu swojego bytu


Źle przeczytałem ostatni wyraz i przez chwilę pomyślałem, że coś mi umyka w życiu. ;-)
  • Odpowiedz