Wpis z mikrobloga

@Adrian77: no wiec sprawdz na ibg to jedyny sklep ktory oferuja ta czesciowa gwarancje w PL. Ewentualnie zapytaj @Ibuygou o dostepnosc. Aczkolwiek watpie zeby tam sie cos pojawilo, bo modelu sie zapewne juz nie produkuje.

Gwarancja z ali nie dziala w PL
  • Odpowiedz
@Adrian77: foster.pl paczka dobrze zabezpieczona i szybka wysyłka, co do gwary/reklamacji nie sprawdzałem (całe szczęście) ale na forum miuipl ma dobre opinie
  • Odpowiedz
@Adrian77: rozważyłbym jeszcze zakup u Goldway z przesyłką Seller's Shipping Method, co po pierwsza omija VAT, a najprawdopodobniej też niezbyt fajne historie z certyfikatem CE. Niestety mają ostatnio dość drogo ten model, porównanie cen: http://chinaprices.pl/product/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32gb/ Dlatego też na Twoim miejscu rozejrzałbym się za czymś innym, nowszym np. Xiaomi Redmi 4 Pro jest już global z PL, bardzo fajny telefon, albo Xiaomi Redmi Note 4X.
  • Odpowiedz
@Adrian77: ale rekojmia na nic Ci jak zamoczysz telefon, upuscisz i rozbijesz ekran... ktory jest trudno dostepny na rynku
Na jednym z oddziałów celnych, czepiają się o certyfikat CE, instrukcje itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 Do mnie zawsze z Chin rejestrowane szło przez Wer Warszawa. On jak i ja mieliśmy już tyle lat telefony. Nigdy nie pękł ekran. Nigdy nie był zalany. Nigdy telefon nie był upuszczony. Więc w naszym przypadku to prawie żadne ryzyko.
  • Odpowiedz
@Adrian77: obecnie urzędy celny (przoduje w tym przemyśl) sprawdzają każdy telefon pod kątem posiadania certyfikatu CE (Conformité Européenne), do tego żądają instrukcji w j.polskim. W skrócie sporo problemów przez to i większość telefonów wraca do chin. Mój telefon Redmi 4 Pro zamówiony 21.02 u goldwaya z dodatkową opłatą o której pisałem dziś dotarł poprzez francję do mojego kuriera (DPD) i będę miał dostarczony, powinno być bez vat, a na pewno
  • Odpowiedz
@chinaprices: Hmm, i to akurat teraz. Taka teoria spiskowa. Pewnie ma to związek z oficjalną polską dystrybucją. Ja sobie kupiłem na ibuygou w lipcu poprzedniego roku dhlem i przyszło szybko i bez problemów. Było opisane to chyba jako minicamera za 20$.
  • Odpowiedz