Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: Dla Ciebie to "zwykły tekst bo w filmie użyli", dla mnie to obrażanie społeczności do której należę, która jest dla mnie w wielu aspektach jak rodzina. Skoro jesteś na tyle ograniczony, że nie potrafisz tego zrozumieć, to już Twój problem. Sprowadzanie tego do "bólu dupy" świadczy tylko o tym że mentalnie nie wyszedłeś jeszcze z gimnazjum, a dyskusje prowadzisz w sposób tak ograniczony umysłowo, że szkoda w ogóle na Ciebie
la mnie to obrażanie społeczności do której należę, która jest dla mnie w wielu aspektach jak rodzina. Skoro jesteś na tyle ograniczony, że nie potrafisz tego zrozumieć, to już Twój problem.


@Adams_GA: ale Ty po Legii jechać możesz śmiało i świadczy to o Twojej światłości? No brawo.
@kawazrana: słuchaj, podobno chcesz być prawnikiem? To żeby nim zostać najpierw naucz się myśleć, chyba że w sposób w pełni świadomy użyłaś manipulacji, to gratuluję. Umiesz rozróżnić czyjąś opinię, z którą się możesz zgadzać lub nie od chamskiego wyzywania? Rozumiałbym Twój zarzut gdybym pisał, że "Legia to stara kur..." ale tak nie piszę. "Jechaniem po Legii" nazywasz moje stwierdzenie poparte historycznymi argumentami? Gratuluję. Ty za to nie musisz bronić Legii i