Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie nudne do bólu ale nie umiem się sam zdecydować - za mała wiedza w temacie...
Jakiego drona kupić? :)

Kwota najchętniej w okolicach ~500-700zł (może być z Chin), jeśli warto dopłacić żeby spełniał inne założenia to jestem otwarty... Obawiam się tylko żeby go od razu nie rozbić/zgubić ale kupować tylko na chwilę do nauki za przysłowiowe 100zł to chyba bez sensu?
Nigdy wcześniej nie latałem dronem, chciałbym się nauczyć na nim latać, docelowo rozbudować o FPV i podpiąć kamerkę może z jakimś gimbalem (kamerkę mam). No i optymalnie by było żeby polatał przynajmniej te ~15 minut i nie porwał go byle powiew...
pomożecie? #drony
  • 9
  • Odpowiedz
@nvi: ja mam XK X251 whirlwind :) ale swojego akurat wygrałem, więc średnio się orientuję ile kosztuje w tej chwili. W każdym razie zanim go przez własną głupotę nie zepsułem, to latało mi sięs uper, a bardziej znajacy się ode mnie ludzie z jutuba wypowiadają się o nim bardzo pozytywnie.
Ale na tym kończy się moja wiedza w temacie dronów xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SanFable qrcze też to biorę pod uwagę, że polatam chwilę i rzucę w kąt. Myślę że FPV tu może mieć znaczenie i jako taki zasięg - jak dla mnie
  • Odpowiedz
@nvi: a może jakieś mikro drony / tiny whoop? Wyjdzie taniutko, możesz się dowolnie rozbijać i masz prawdziwe fpv, a nie jakieś wifi. Latać możesz po całym domu, a i na zewnątrz nie ma problemu bez wichury.
  • Odpowiedz