Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś to wytumaczy. Gram w tego WoWsa od aplhy, ale gram bardzo nieregularnie. W którymś tam momencie weszły do gry okręty z jakimiś malowaniami w smoka i inne cuda, ale akurat wtedy WoWs mnie nie interesowałem, więc nie śledziłem o co tam się wyprawia... Mam dwa takie okręty w porcie (V i VI tier), ale nigdy nimi nie gram. Rozumiem, że to są okręty premium, tak?

Wczoraj skończyłem zadanie na wbicie 20k podstawowego xp na czterech nacjach. Nagrodą był jakiś okręt premium(?) VII poziomu (też z tymi malowaniami chyba) i kapitan (smok?) z 10 punktami umiejętności... Misja wykonana, okręt niby wydany, a nigdzie go nie ma... tego smoko-kapitana również nigdzie nie widzę...

O co kaman?
#worldofwarships #mirkowows
  • 4
  • Odpowiedz
@vdr: nie zmieniaj portu. Wystarczy, że rozwiniesz menu okrętów i odznaczysz aby pokazywał wqszystkie łącznie z areppego i dragonem. Będziesz go miał w każdym porcie
  • Odpowiedz
@vdr: To nie są okręty premium, a zwyke, tylko fikuśnie pomalowane. Prawdziwe premki jakie były do zdobycia to na przykład Admiral Graf Spee, albo Kamikaze R, ale już nie są dostępne. Jedyna premka jaką teraz można normalnie zdobyć grą to Shinonome, japoński dd. No i Missouri, którą można kupić za 800k free expa.
  • Odpowiedz