Wpis z mikrobloga

@onionhero: To zależy jakie masz doświadczenie. Ale będziesz się musiał przedstawić, opowiedzieć coś o sobie i powiedzieć do których działów aplikowałeś. Mogą być jakieś pytania dodatkowe, w zależności od tego gdzie będą Cię chcieli zarekomendować. Ja miałem dość szybką i prostą rozmowę, bo duże doświadczenie i w działalności okołopiłkarskiej i w wolontariatach mam, więc osoba, z którą miałem rozmowę wyjaśniła mi pokrótce na czym to będzie polegać, gdzie mnie zarekomenduje i
@gumiorek: o #!$%@?łe, to już nie pamietam za bardzo co wybierałem, bo to trochę już minęło. Wiem że było 3 do wyboru z 6 i na pewno wybrałem strefę VIP :D pamiętasz jaka była reszta do wyboru? Długo trwa rozmowa?
@onionhero: Około 10 minut, ale przede mną były jakieś laski "grupowo" "(było kilku rekruterów, one siedziały we 3 z dwoma rekruterkami) to siedziały chyba z pół godziny. Plus jest taki, że mają kartkę z Twoimi danymi i ci przypomną, bo ja też zapomniałem :D Ja jestem zakwalifikowany do Komitetu Organizacyjnego, była tez Opieka Dnia Meczowego, obsługa dziennikarzy, chyba VIPów, a reszty nie pamiętam, ale jak coś, to ci przypomną jak poprosisz,
@onionhero: Przedstawienie się, jakie plany na nadchodzący rok i w sumie mówiłem przez jakieś pół minuty, i pan rekruter powiedział, że dziękuje, bo widzi, że język nie będzie problemem, więc jak mówisz płynnie po angielsku, to ta część będzie trwała moment. Chyba, że ew. chwaliłeś się innym językiem i będą mieli wenę na jego sprawdzanie, ale ja wspominałem też o francuskim, a nikt mnie z niego nie przepytywał, więc zakładam, że