Wpis z mikrobloga

Czy wy jesteście normalni!? Człowiek wstaje na kacu a tu bah 9 powiadomień na mirko.Ja już myślę że to już ten słynny koniec życia mikroblogera czas usuwać konto,a tu nie.To miraski mnie wołają (ノ)ノ彡


#randomanimeshit #oregairu #yukinoshitanadzis #yukinoyukinoshita #yukinoshitayukino #hachimanhikigaya
Pobierz L.....a - Czy wy jesteście normalni!? Człowiek wstaje na kacu a tu bah 9 powiadomień ...
źródło: comment_KIrN83FQkp562CChlEjaIdLf4qZihcbi.jpg
  • 11
@Killeras: btw mój kumpel musiał kiedyś chodzić do AA (19 latek wówczas) i tam siedział w kółeczku w ekipie 40 paro latków po sztumie,także jakbym musiał kiedyś wybierać to taki rasowy AA brzmi lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Killeras: A to tak na wyrost było,głupia sprawa.Po prostu parę razy poniósł go melanż i jak czwartek zaczął to w piątek rano przyszedł pijany na lekcje.No i tak chyba z 3 razy było to mu dyrektor czy tam psycholog powiedział że albo idzie do AA albo #!$%@? ze szkoły.No to poszedł na parę spotkać ale po chyba 3 stwierdzili że on nie problemu z alko tylko jest durniem xD
czwartek zaczął to w piątek rano przyszedł pijany na lekcje


@Life_will_kill_ya:
ja #!$%@? czyli mnie też powinni wysłać do AA, bo co drugi czwartek od 1 liceum przychodziłem na kacu na lekcje xD

internat

jedna lajtowa "wychowawczyni" która miała #!$%@? na pilnowanie nas, więc najebka w prawie każdą środę, gdy nas "pilnowała" xD


ja #!$%@? pamiętam jak kiedyś na długiej przerwie chcieliśmy zwiać z lekcji poszliśmy nad rzekę na browar #!$%@?śmy
@Killeras: Nie,nie,nie.On nie przychodził na kacu,on przychodził #!$%@?.To spora różnica biorąc pod uwagę że jego wejście do klasy w połowie lekcji wyglądało tak -"NO SIEMAAAA CO TAM MORDECZKI ROBICIE,ZADANKA TAK?BARDZO ŁADNIE,JA W WSZYM WIEKU TEŻ ROZWIĄZYWAŁEM ZADANKA ALE WOJNA MNIE ZMIENIAŁA" i zaczyna przeżywać na środku klasy koszmary wojny na której nigdy nie był xD