Wpis z mikrobloga

Mircy problem z gwarancją w #tmobile. Jestem ciekaw waszej opinii.
Telefon (Lumia 930) oddana na gwarancję gdzieś na początku grudnia. Przyczyna: nie działający przycisk lupy pod ekranem i mikrofon. Po 2 tyg tel wrócił z całą lista wymienionych komponentów (przyciski pod ekranem, mikrofon, czujnik zbliżeniowy i kilka innych rzeczy). Biorę go do ręki, a on grzechocze jak grzechotka ;) okazało się że przycisk głośności na bocznym panelu ma meeega luz i strasznie lata. Nie odbieram gwarancji, prosze o wypisanie nowej wady. Tel jest wysłany ponownie. Wraca po kolejnych 2 tyg. W opisie gwarancji napisane: usterka kosmetyczna - luz przycisku (czy coś takiego). Dodatkowo info że naprawione. Ok. Więc biorę tel do ręki - dalej grzechotka. Odsyłam znowu. Znowu wraca. W opisie z serwisu - usterka nie wystąpiła w serwisie. Oczywiście dalej grzechocze ;)
Narazie zostawiłem go w salonie nie odbierając gwarancji. Chcę pomyśleć co z tym zrobić. Wydaje mi się że coś się poluzowalo przy rozkładanie telefonu i już raczej nigdy nie będzie tak dobrze spasowany jak był oryginalnie.

Macie pomysły co w takiej syt zrobić? Mogę napisać prośbę o wymianę na nowy model przy kolejnym oddaniu do serwisu, ale na bank ja odrzuca skoro już teraz nie widza usterki.
#lumia #nokia #lumia930
  • 2