Wpis z mikrobloga

@widmo82: płytki na których zachodzą wyładowania, na jednej przetwornicy są na stałe przymocowane poziomo a do drugiej były osobno to tak akurat zamocowałem. Mogę włączyć tylko jedne - 7g np do auta albo dwie na raz do większych pomieszczeń.
@widmo82: nie słyszałem żeby skórę odbarwiało ale możliwe, nie jestem ekspertem.
To co dałeś linka to sama przetwornica przydał by się wentylator no i obudowa dla bezpieczeństwa. To musiałbyś ustawiać gdzieś przy nawiewie żeby ten ozon rozprowadzić no i schłodzić urządzenie.
@ChineseMobilePhones: nie ma problemu w pomieszczeniach tylko trzeba dobrać wydajność do powierzchni. Czytałem, że gość wybił roztocza dopiero 14g ozonując przez 1,5h. Wyżej jest link do tematu na forum
@oracz: tak tak, dwa wentyle ze starych kompów jak zrobił @czarny_ i Ty a obudowę wygnie mi z blachy brat. Co do ustawienia to stawiał bede na dole jak nawiew na nogi. @ChineseMobilePhones tylko nie ubij kwiatków bo o takich przypadkach też słyszałem :) Tak jak pisałem wyżej, ponoc duża wydajność potrafi czasem szkodzić.