Wpis z mikrobloga

Tak się wkurzyłem, że musiałem konto utworzyć bo moje bordo gnije w sztumie.
Czy wyście #anonimowemirkowyznania na łby się pozamieniali z #moderacja? Chce sobie ładnie dodać wpis to ciągle są odrzucane bo jakieś stulejce się coś nie podoba. A to uważają, że bait, a to, że można takie coś z normalnego konta napisać, a to, że treść niebezpieczna, a to, że mam iść do lekarza a nie pytać się na mirko. Serio? A jakieś głupie baity dziewczyny co się puszcza z każdym to dodajecie.
  • 13
  • Odpowiedz
@Asterling: Ja kiedyś chcialem pozdrowić moich przyjaciół ze sztumu poprzez anonimowe wyznania. I byly tam tylko pozdrowki i prosba o fajne rzeczy na nocnej zebym mogl popatrzec( ͡° ͜ʖ ͡°) czemu takie wyznanie nie przeszlo? Bez przekleństw czy niemoralnych słów i naklaniania do jakiś nieobyczajnych rzeczy?
  • Odpowiedz
@Asterling: To byla ważna wiadomosc bo bana dostalem za tak bezsensowną rzecz ze ja nawet nie xd prosiłem w wyznaniu moich ziomeczków o pomst i pospamowanie na nocnej w imie walki o moje dobre imie xd proszę zmienić polityke akceptacji wyznań ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo niektóre wyznania jakie przepuszczacie są bardzo wątpliwe moralnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz