Wpis z mikrobloga

Pytanie o bitcoinowców... dwa tygodnie idzie mi przelew! Nadal wisi jako "pending" / seen by 22 peers. Codziennie tak przybywa po ok jednym i dalej niepotwierdzony. Może przyżydziłem na opłacie (€0.10) ale: kiedyś dawałem tyle samo (default z MultiBit) a po paru potwierdzeniach (6?) przelew był na miejscu. Co się dzieje???
#bitcoin
  • 5
Dzięki za odpowiedź. Mam starszą wersję (classic), zrobiłem reset chain i po synchronizacji faktycznie ostatnia transakcja zniknęła, ale balans wynosi nadal zero! Co ciekawe na blockchain widać prawidłowy balans.

Zainstalowałem Multibit HD ale nie potrafię zaimportować portfela. Jest to opisane tu ale po prostu nie mam takich opcji u siebie. Przy pierwszym uruchomieniu opcje importu były nieaktywne, mogłem jedynie odzyskać przez "wallet words" ale tego nie było w starym multibit.
Troche jestem
Dobra problem rozwiązany. W Multibicie (starym) stworzyłem nowy portfel a następnie zaimportowałem klucz ze starego. Po synchronizacji wszystko w porządku. Dzięki!
@mbn-pl na Twoim miejscu przelałbym sobie bitcoiny z Multibita na MultibitHD. HD obsługuje dynamiczne opłaty obliczane w zależności od zapchania sieci. Następnym razem nie będziesz miał problemu ze zbyt niską opłatą.