Wpis z mikrobloga

1. Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tą smiercią. Raz poszedłem sobie na krasnoludy wyskoczył na mnie guardian, kekłem, straciłem bp. Przed chwilą ubił mnie ktoś z białym skullem nie straciłem nic, nawet doświadczenia. Jak to w końcu działa.
2. Opłaca się inwestować w hat of the mad na takim poziomie? Boje sie ze gdzieś mi spadnie a narazie nie mam kasy na takie niespodzianki.
#tibia #antica #thais
Marzipan - 1. Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tą smiercią. Raz poszedłem sobie na kr...

źródło: comment_QcX6HB6i24Kw4mLtEO4sH6TznNDngrvZ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Marzipan: W przypadku dużo wyższego poziomu zabójcy kara pvp jest zmniejszona prawie do zera.

Nie, nie opłaca się inwestować w drogie eq, jeśli nie masz kasy na to, żeby zawsze kupić blessy w przypadku zgonu. Lepiej wydać tę kasę na potiony i szybciej się wyexpić, będziesz miał większe możliwości.
  • Odpowiedz
@frems
hat kosztuje na ah 69k, mam z 10k, jeszcze jakieś itemy z tego eventu ale na razie nie mam pacca, w buy offers na ah te bp chodzą po połowie ceny, dlatego je trzymam aż cena wzrośnie.
  • Odpowiedz
@ripp1337: Nigdy nie rozumiałem ludków, którzy męczą się powoli expiąć i oszczędzając przy tym każdego potiona, aby tylko uzbierać na mpa czy coś tam i dopiero zaczynają expić, jak już wszystko wymaksują w eq dla ich lvl :d
  • Odpowiedz