Wpis z mikrobloga

Dostałem spam na adres podany TYLKO na http://aler.to/, Niby nic, bo @thecar zrobił fajna robotę. Ale #oszukujo, bo napisał że:

Żadnego spamu, obiecujemy.

Nie sprzedamy Twojego adresu e-mail, nie użyjemy go do wysyłania żadnych zewnętrznych kampanii marketingowych.

Otrzymasz od nas e-mail tylko w trzech sytuacjach:

Alert z informacją o obniżce ceny

Informację, gdy monitorowany produkt został usunięty ze sklepu

Informację o dodaniu nowego, zaproponowanego przez Ciebie sklepu

To wszystko.


A ja dostałem:

Witaj ponownie.
Podsyłam zdobyty
darmowy tutorial hXXp://JakInwestowacOnline.pl .
Napisz jak Ci poszło i jeśli masz pytania
to zapraszam do korespondencji!
Pozdrawiam, Życzę udanego dnia..

#alerto #oszukujo
  • 5
@ekanwro: jesteś absolutnie pewien, że ten adres podałeś wyłącznie na aler.to?

Nikomu nie przekazałem adresów e-mail. Powód jest bardziej prozaiczny niż moja deklaracja, którą zacytowałeś (a która jest nadal aktualna). Gdybym sprzedał/udostępnił bazę adresów e-mail zarobiłbym dosłownie grosze i pogrążyłbym projekt, nad którym pracowałem po godzinach prawie 4 miesiące.

Nie udostępniam i nie udostępnię adresów e-mail, ponieważ z ekonomicznego punktu widzenia to się kompletnie nie opłaca, zwłaszcza na tak ordynarny spam
@thecar: na milion procent. Ten konkretny alias(...@vp.pl - znajdziesz na pewno) założyłem właśnie na potrzeby aler.to i tylko tam był użyty.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli: podoba mi się to co zrobiłeś i chętnie będę z tego korzystał. Chciałem tylko zasygnalizować Tobie i innym problem.

@profuone: Zgadza się, to onet, a dokładnie kolejny alias w ramach posiadanego konta. A ichnie "kampanie reklamowe" są wysyłane przez nich i kierowane do "Użytkownicy OnetPoczty