Wpis z mikrobloga

Schetyna jest w niezłej dupie, bo go Petru wystawił i poszedł na spotkanie z Kaczyńskim, teraz Petru liczy, że zostanie liderem opozycji, który bohatersko zakończył kryzys Sejmowy a głupi naród zapomni o jego wycieczce na Maderę i reszcie przypałów. Schetyna stoi jak dziecko we mgle i nie wie czy jutro iśc, czy nie iść, bo przecież nie może zrobić tak jak Petru, ale też nie może uparcie protestować, bo wczesniej sam chciał sie spotkać z Kaczyńskim xD a Kaczyński juz ma ich rozegranych od grudnia, kiedy to zasugerował, że powinnien byc wyłoniony jeden lider opozycji.. i teraz te dwa głąby Grześ i Ryś tłuką się między sobą o pozycje lidera, a Kaczyński stoi i kiśnie z tych nieudaczników xDD #4konserwy #pis #polityka
Obserwatorzramienia_ONZ - Schetyna jest w niezłej dupie, bo go Petru wystawił i posze...

źródło: comment_mm9c9AB7fDFGiHiyshDByGLzIgmOJEKj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Świetne obserwacje, winszuję analitycznego zmysłu...

Przypominam, że Grzesiu z Jarkiem i Rysiem nie mają płacone za medialne kłótnie i #!$%@? kasy z podatków. Te ich gierki gówno dają i nic nie wnoszą dla społeczeństwa, chyba że ktoś jest studentem politologii ew. dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
@qwert321: On nie ma z kim przegrać, po prostu to jest banda idiotów. Szczerze? najlepiej robi Kukiz i PSL, siedza cicho, robią swoje, jeszcze 3 lata do wyborów, nie ma co skakać za bardzo bo za dużo mozna stracić. Moim zdaniem PSL z zapleczem starych wyjadaczy sejmowych i przy takich głąbach jak Petru może mieć zdecydowanie wyższy wynik niż obecnie..
  • Odpowiedz
@qwert321: Wiesz, na max 2 lata oceniam ten mój głupi, patriotyczny zapał do kibicowania Kukizom, Korwinom, Ziemkiewiczom, Michalkiewiczom... Z kolei racjonalnie myśląc to powinienem albo #!$%@?ć albo wrzucić tag polityka na czarnolisto.
BTW - mam z czego żyć, utrzymam się w każdym systemie, nigdy nie proszę o socjalistyczną pomoc. Ja sobie dam radę wszędzie na świecie, szkoda mi trochę ziomków, Januszy z cebulandii.
  • Odpowiedz
@Dutch: 8 razy przegrał, ale poziom poparcia trzymał przez ten czas żelazny, i wiedział na jakich tonach grać, gdyby nie Tusk i jego wsparcie przez Palikota Kaczor szybciej by wygrał.. poza tym poszedł po rozum do głowy i ma swoje media, to mu pomogło przebić hegemonię tvp i tvn, Kaczor może nie myśli szybko, ale bardzo skutecznie uczy się na błędach. Nie głosowałem na niego i go nie popieram, ale gdybym
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: grzesiu to jest wogle idiota
bardziej mnie smieszy ze liderem opozycji zostal kukis no ale on byl w prawdziwej opozycji bo reszta od wyborow gra do 1 bramki tz udawali ze grali do 2 ale za kazdym razem sie przewracaja jak juz dobiegaja wiec nalezy przyjac ze tam nic nie ma, zreszta tylko pis ma jakis plan - robienie czegos odwrotnie jak pis to zaden plan

najlepsze ze kukis ich
  • Odpowiedz