Wpis z mikrobloga

Pod tagiem #autobudo wrzucam interesujące pojazdy z mojego angielskiego, hipsterskiego miasta. Zapraszam do obserwowania po regularną porcję motoryzacyjnych zdjęć!

Z Nowom Godom życzę wszystkim miłośnikom motoryzacji i całemu mirko wszystkiego dobrego. A na fotce Bentley Park Ward z okresu krótko przed wojną (lata trzydzieste). Model to prawdopodobnie 3 1/2, albo 4 1/2 litra.

Budo - Pod tagiem #autobudo wrzucam interesujące pojazdy z mojego angielskiego, hipst...

źródło: comment_muKpUCDSGvDLBZFDz9l7M4T7MJyldifs.jpg

Pobierz
  • 7
@Budo: Chyba za duży skrót myślowy zrobiłem i mam wrażenie, że źle mnie zrozumiałeś.
"Narośle" to są te dołożone kierunki pod zderzakiem. I na wielu zdjęciach tego modelu (tyle co wyszukałem w googlu) ich nie ma. Natomiast lampki na błotnikach są raczej fabryczne i są całkiem spoko. Zastanawiałem się tylko dlaczego współcześnie dla celów rejestracji/homologacji nie adaptuje się tych lampek na kierunkowskazy a dokłada się dodatkowe światła pod zderzakiem.
Tak na
@MandarynWspanialy: A, teraz czaję o co Ci chodzi. Te lampki na błotnikach to pewnie były obrysówki. Kierunki dodane dla potrzeb homologacji i przepisów powstały pewnie we wcześniejszych latach, gdzie myśl stylistyczna była inna i nikt nie pomyślał o adaptacji tych małych lampek, tylko #!$%@?ęli takie prostokątne kierunki i byli zadowoleni :)
Tak sobie gdybam, bo specem nie jestem, ja tylko fotografuję ciekawe samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)