Wpis z mikrobloga

@Ulvarin: ja kupowałem je z kuponami więc prawie za darmo ;D Ale nie polecił bym ich nikomu. A ich normalna cena towłaśnie była w chinach po 7-10 usd. Rzucałęm po 40 i ludzie brali od reki bo na allegro inni je gonili po 5x zł.

Powiem ci, że wcale nie grały lepiej niż tanie słuchaweczki dodawane do telefonu LG
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: ja v3 za wykonanie też już nie chce ;e.
otoczka z kabla po miesiącu zaczęła się przecierać i przerywać teraz na połowie kabla mam ten "materiał" na połowie nie... wolał bym żeby miały grubszy płaski gumowy kabel.
co do dźwięku jest "ok".
choć i tak są żywotne bo rok to megadługo jak na kabel w jakichkolwiek moich słuchawkach.
  • Odpowiedz
  • 1
@sendlicz
xD
Nigdy nie miałeś w uszach dobrych słuchawek i piszesz, że Youth są dobre... Tez kiedyś uważałem, że samochód z silnikiem 120 KM jest dynamiczny.
Ogólnie słuchawki Xiaomi wypadają dość blado w porównaniu do innych w podobnej cenie. V3 i Hybridy grają co najwyżej poprawnie. Już takie Rock Zircon grają o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
@sendlicz: ja miałem tylko kupo słuchawki od telefonów, miałem philipsa nauszne do kompa za śmieszne 60 złpare lat temu i one dajądźwięk 10x lepszy. Czystszy, przestrzenny, z mocnym basem a te tanie xiaomi to takie zwykle pierdziawki. Do rozmow telefonicznych spoko. do muzy brakuje basu. NA pewno są lepsze nieco niz chinczyki ktorych obecnie używam kupowane za niecałe 4 usd firmy BYZ. Te potrafią minimalnie gubić balans.
  • Odpowiedz