Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Zamawiałem umowę Orange przez telefon. Konsultant obiecał mi 15GB internetu. Dziś przychodzi kurier z umową, a tu 12,5GB. Podpisałem i pytanie, odstąpić od umowy, czy po jakimś kontakcie z nimi da się załatwić sprawę? Miał ktoś kiedyś podobny problem?
Z góry dzięki :)
#orange #oszukujo
  • 13
@wuju84: bo mogę odstąpić, a jak mi się uda załatwić szybciej to wolałbym szybciej, poza tym dopóki nie otworzyłem dodatkowego regulaminu to nie byłem pewien ile mi przysługuje (bo przedłużenie to tylko aneks)

@darek-jg: bardziej chodzi o kwestię, że jak obiecali, to chciałbym to dostać
Na aneksie do umowy w §2 ujęte są wyłącznie pakiety promocyjne, jakie otrzymujesz dodatkowo za przedłużenie umowy. Nie ma natomiast zawartej informacji o pakiecie podstawowym, który uwzględnia wybrana przez Ciebie oferta. Jeżeli wybadałeś ofertę za Smart Plan LTE tylko SIM za 59.99zł (po rabatach) to w ramach samej oferty masz 5GB plus dodatkowe pakiety, jakie są wypunktowane w umowie.
@michinpl: Prześlij nam zgłoszenie w tej sprawie wybierając opcję "zgłoś sprawę" po zalogowaniu się na konto do Mój Orange. Na tej podstawie będziemy mogli zapoznać się z umową, jaka do Ciebie została wysłana oraz odsłuchamy rozmowę sprzedażową.