Wpis z mikrobloga

Kurde Mireczki, co to za fun ... bawiłem sie we wrzesniu i pazdzerniku glownie w handel zeby uzbierac na mój ultimate team... i tak sobie uzbieralem - Neymar, Suarez, Bale, Griezmann, Modric, Rakitic, Iniesta, Oblak, Varane, Alba, Marcelo, Pique itp itd. I człowiek trafia sobie na ludzi którzy ewidentnie mają brazowe ławki i cała drużyna gra jakby to byl skład z ekstraklasy - niedokladne podania, wylewy w obronie. Szkoda słów... I tak sobie myśle... ja poświęciłem na to troche czasu zeby bylo mnie stac na topowy sklad, nigdy nie kupilem fifa pointsow - ale wlasnie jak maja sie czuc osoby które grubo inwestują w pointsy po to by miec topowy skład, a natrafia na mecze w ktorym ewidentnie fifa pomaga słabszemu przeciwnikowi... ja osobiscie czulbym sie oszukany
#fut
  • 3
  • Odpowiedz
@Jarel: dla mnie w ogóle część tych algorytmów w grze jest chora. Czasem nawet jestem w stanie powiedzieć w której akcji padnie gol mimo, że akcja dopiero się zaczyna i nie ma żadnych specjalnych okoliczności dla których byłoby to oczywiste.
  • Odpowiedz
@skrzypi87: właśnie dzisiaj tak miałem ... końcówka pierwszej polowy... doliczone dwie minuty - wybijam pilke od bramki ... przeciwnik przejmuje, odbieram przed swoja szesnastką, wybijam do napastnika, odbior pilki, kontra i UMTITI (!!!) strzela mi bramke zza pola karnego
  • Odpowiedz
@Jarel gram w fut od 5 lat... 4 lata grałem na ps3 + pc i teraz gram na X1... Algorytmy są wszędzie i zawsze są ustawione na nowego użytkownika.. Tj.na #!$%@? składy... Dlatego myślę że optymalny skład to skład za około 100k z max ocena 83... Im mocniejszy skład tym gra się słabiej. No chyba że jesteś pro gamerem typu Huge Gorilla i grasz przeciwko tylko mocnym skladom.. Wtedy skład legend
  • Odpowiedz