Wpis z mikrobloga

  • 0
@dzana uff juz myslalem ze Fabie wybrales :)
Swoja droga jezdzilem nowa Fabia jako auto zastepcze i musze powiedziec ze to przepasc miedzy 308. Za to Octavia mysle ze standardem jest swietna.
  • Odpowiedz
@pikolo369: nie no, bez przesady :) fabia i rapid są brzydkie strasznie. Za to octavia i superb to juz calkiem porzadne auta. Ciezko znalezc tak duze auto z takim wyposazeniem w takiej cenie.
  • Odpowiedz
@dzana: dlaczego pan w salonie nie chciał ci go sprzedać?
Przypomniało mi sie właśnie jak mama wysłała mnie po coś do sklepu a pani za ladą nie chciała mi tego sprzedać bo "to jest za drogie".
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: bylem w dwóch salonach pegouta i w dwóch zostałem olany. W tym drugim musiałem prosić się o jazdę testową i symulację leasingu. Na jeździe testowej sprzedawca praktycznie się nie odzywał, a na moje pytania o auto odpowiadał jednym słowem. Generalnie odniosłem wrażenie ze sprzedawcy założyli, ze ja i tak tego auta nie kupie i przyszedłem sobie tylko pooglądać.
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: olałem. Jazda była spoko, ale auto mnie jakoś nie zachwyciło, a sprzedawca nie starał się mnie do niego przekonać. Także bez bólu poszedłem do konkurencji.
  • Odpowiedz