Wpis z mikrobloga

Bez żartów. Mam teraz czekać dwie godziny aż mój rywal łaskawie się zgłosi? Do tej pory nie odpowiadał jedynie, że "dzisiaj wieczorem". Ale ja może chcę teraz coś innego porobić, a nie czekać na niego na wykopie.

#haxball8
  • 44
  • Odpowiedz
@Kapitalis:
@freund

#!$%@?, o 10:30 rano normalni ludzie są albo w pracy, albo w szkole, tak więc masz już odpowiedź na swoje pytanie połączone z narzekaniem. Powiedz mi w takim razie skoro tak bardzo narzekałeś że, mnie nie było i Ty biedak czekałeś tak wytrwale i nagle jednego dnia nie masz czasu w ogóle wieczorem od godz. 19:30 to co takiego bystrego masz do roboty że, Cię dzisiaj już
  • Odpowiedz
  • 0
@makrojestdebest: Nie jest to prawdą. Wydaje ci się, że jesteś panem i każdy ma grać wtedy kiedy tobie pasuje. Było pełno czasu, byłem dostępny i wołałem. A tych obelg i insynuacji nie skomentuję. Zgłaszam, może bana zarobisz w nagrodę.

@freund wpisz, że przegrał walkowerem
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Jakich obelg, jesteś bezczelnym kłamcą. Siedzisz w domu i udajesz że, Cię nie ma, ponieważ dzięki temu masz walkowera. Dobrze. Następny mecz pokaże Twoje umiejętności. Poczekamy, zobaczymy. Powodzenia w następnym meczu, nie przegraj zbyt wysoko.
  • Odpowiedz