Wpis z mikrobloga

@gizio46 chciałbym w sobotę 7 stycznia odwiedzić Kamienną Górę (około godz. 11-12) a potem muszę dostać się do miejscowości Ogorzelec, bo chcę przejść na piechotę tunelem do Kowar.
No i widzę że do tego Ogorzelca nic z Kamiennej ani z Kowar nie jeździ, żaden bus ani pks, więc pytam miejscowych czy znają jakieś inne sposoby dla pieszego podróżującego tamtego dnia pociągami, ewentualnie czy ktoś nie chciałby mnie podrzucić te 11km w zamian
@BigFred
@Im_from_alaska Dzięki za zawołanie ale za bardzo nie pomogę. W Ogorzelcu byłem raz, jak zabłądziłem wracając pijany z Czech. Jednak trafiłem na przystanek i na pewno były autobusy do kamiennej i Kowar to i w drugą stronę powinny. Może jakieś busy?
Tylko to było jakieś 6 lat temu jak coś.
@BigFred Tylko jak w nim ostatnio byłem (o tej porze roku mniej wiecej) to duża część była w wodzie i trzeba było iść po szynie a na końcu (patrząc od strony kowar) już praktycznie w wodzie i po lodzie ;-)

A no i uważaj, pewna Japonka uparcie twierdziła, że tam są duchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w końcu nie weszła.
@Kiper602 tys prowda, ale potem dojde tunelem do Ogorzelca i znów kicha bo jakoś wrócić trzeba, a robić drugie tyle trasy nie będę miał ochoty, szczególnie że w planach jeszcze mam tego samego dnia Świebodzice-Książ i Szczawno Zdrój-Wałbrzych na piechotę