Wpis z mikrobloga

  • 0
@maruch świetny filmik fo Fook sake! (ʘʘ) ale trochę tutaj nie pasuje, bo gdzie dostać na urodziny taki voucher to faktycznie straszna lipa, chciałbym np coś czego tam nie ma i musze zadowolić się czymś co mi się nie podoba. W moim przypadku szukam osoby, która akurat idzie do tego sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: ludzie dają mu takie idiotyczne odpowiedzi dlatego że w swoim egoistycznym myśleniu doszedł do wniosku że jak zawoła jakieś 7 tysięcy niezainteresowanych jego kuponem osób to szybciej sprzeda, a przecież czas 7 tysięcy osób jest mniej warty niż jego więc co z tego że im pospamuje. Odpowiedzią na spam jest spam dlatego ludzie mu to zrobili #!$%@?. Jakby normalnie otagował nieważne o jakiej porze to by nie miał tego
  • Odpowiedz
@Wi3rzbek: jeśli 3 na 100 notyfikacji są na temat to cały mechanizm powiadomień to tagów staje się bezużyteczny. Tu nie chodzi o ten jeden konkretny post a o to że 97% ludzi jest takimi samymi egoistami i wtedy ten mechanizm staje się bezużyteczny.
  • Odpowiedz
  • 0
@cup12552 ziomeczku, zgadza się. Nie znałem znaczenia cebuladeals, myślałem ze to tag dla kogoś kto oszczędza pieniądze, a nie ktoś kto strasznie chce kupić coś tanio. Druga sprawa, że strasznie przesadzasz, nie da się wszystkiego mieć na tip top. Ja wiem ze każdy bym chciał żeby świat był jasny, klarowny, ale nie bierz tego tak do siebie, bo Cię nerwy zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wi3rzbek: Tzn to nie jest kwestia że poprawność wpisów nie jest na tip top, zapewne nikt nie miałby bólu dupy o użycie tego tagu gdyby na 2 prawidłowe wpisy pojawiał się jeden nieprawidłowy. Ale mniej wiecej na 30 spamowych pojawia się jeden z dobrą promocją.
Taka proporcja sprawia że cały ten tag jest mocno bezużyteczny bo albo trzeba go olać albo tracić dziennie czas sprawdzając 30 spam powiadomień w oczekiwaniu
  • Odpowiedz
@cup12552: Hmm edukacja powiadasz. Wiem, że działasz w słusznej sprawie, ale edukacją nazywasz mieszanie z błotem? Mi wystarczyła by wiadomość "Mirku ten tag jest do czego innego, nie taguj tego jak to zwykły handel", a tu hurr durr żałosny januszu, gardzę Tobą xD. Uwierz, że usunąłbym wpis raz dwa ;)
  • Odpowiedz
@Wi3rzbek: Przypomnę że pierwszy zacząłeś nazywać ludzi którzy oferowali Ci mniej niż 400zł Januszami, dlatego odpisałem że Ty jesteś Januszem tagowania. Napisałeś w tagu służącym do wrzucania okazyjnych ofert kupna czegoś za pół ceny albo i lepiej a oburzasz się że ktoś Ci zaproponował 300zł za kupon na 400zł. Jeśli nazwanie kogoś Januszem = mieszanie z błotem to Ty pierwszy użyłeś tego określenia ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@cup12552: to był klasyczny obrazek daje 3/4 wartości, a ja odp, że poszło za 1/2. Chyba nie każdy załapał :) no i dwa, ze nie sprzedałbym tego, bo ja chciałem kogoś kto mi pomoże w wymianie za jakieś symboliczne kwoty, a nie takie duże części wartości tego vouchera :) ide już spać, a z twojego autorskiego tagu zacząłem korzystać, bo jest przejrzysty i bez spamu, Strzałka ʕ
  • Odpowiedz