Wpis z mikrobloga

#wykopoczta @qmox doszła paczka, muszę powiedzieć, że zaraz po odebraniu odezwało się stare wychowanie z osiedla i przyśpiewka 'widzew widzew łódzki widzew ja tej...' choć sam już od dawna nie interesuję się piłką nożną ani nikomu nie kibicuję;) Paczka i list świetne :) postępowałem wg instrukcji:) setnie się ubawiłem czytając. Jeśli chodzi o słodycze to wydawało mi się oczywistą oczywistością, że każdy je lubi:) trafiłeś z nimi :) sam swoją paczkę wypełniłem michałkami białymi wiadomo :) te mini tic taci są kozackie gdzie to można dostać? Karty na pewno się przydadzą, sam z Baker St 221b przywiozłem sobie książkę. To było jedno z pierwszych miejsc w które skierowałem swoje kroki po przyjeździe do Lądka Zdrój;) Jak jesteś mobile geekiem i chcesz robić coś w tym kierunku to w swoim mieście masz firmę Ericpol która w styczniu 2017 stanie się Ericssonem w polski oddział przejmuje właśnie cały obszar zajmujący się LTE a i zespoły 5G powstają, przyjmują też studentów do pracy więc jak już zdasz maturę to proponuję studia w tym kierunku może kiedyś będziemy razem pracować ;) Co do twoich pytań to
1) fajki udało się rzucić
2) nick jest nawiązaniem do mojej zakończonej już kariery sportowej możesz dalej postalkować znaleźć w co grałem a jak ci się nie będzie chciało pisz na priv ;) nawet grałem kilka razy z ekipą z Pabianic
Podsumowując paczka zajebista, piwo zaraz będzie obalane wygląda zacnie :) karty i te do gry i sd się przydadzą a jak, słodyczami również zamierzam się niezdrowo opychać... a dupa rośnie... dzięki za super paczkę, świetny list i karteczki z opisami, aż mi głupio, że sam zaniedbałem trochę ten element ale ja po prostu nienawidzę pisania ręcznie niemal tak jak dentystów.
Ps. Wychodzi się na pole...
Ps. 2 Gratulacje zdania prawka za pierwszym razem - same here
Ps. 3 powodzenia na maturze

edit: zapomniałem o zdjęciach
LB55 - #wykopoczta @qmox doszła paczka, muszę powiedzieć, że zaraz po odebraniu odezw...

źródło: comment_zFATEzrUiIKJHbh9kIbViKBa54auqYDN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@LB55: ❤️
Uff (ʘʘ)
Tic taci kupiłem na lotnisku w takim dużym boxie, kilkadziesiąt malutkich paczek w nim było.

Najbardziej obawiałem się o te piwa, paczka otwierała się tak, jak planowałem, czy coś się pokiereszowało? Tj. czy po otworzeniu wyskoczył list, a po wyjęciu całej zawartości na dnie znajdowała się nieplanowana kartka?

A karteczki z opisami to był zupełny spontan, na etapie pakowania sięgnąłem po kartkę i
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@qmox wszystko otworzyło się tak jak było zaplanowane. O mało co nie przegalilem tej dodatkowej kartki :)
  • Odpowiedz