Wpis z mikrobloga

Mirki spod znaku #miui mam pewien problem. Odebrałem wczoraj mojego #xiaomi #redmipro i oprócz tego że jest ładny, szybki i w ogóle to bateria mi leci...
Sygnał sieci (Użycie baterii przez radio komórkowe) to w statystykach 74%, gdzie ekran to tylko 14%.

To jakiś znany problem? Mogę coś z tym zrobić? miui 6.11.24 instalowane wczoraj po formacie wszystkich partycji
  • 13
  • Odpowiedz
@antarct: trochę dziwne ze zużyciem sieci, zwłaszcza, że sieć ma ponad 3 kreski. Próbowałeś ustawić godziny ciszy, albo sprawdzić jak się zachowuje bateria w trybie samolotowym? Napisz pytanie na forum MIUI może tam ktoś doradzi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rybak_fischermann nie próbowałem jeszcze samolotowego. Wgram nowszą wersję wieczorem i spróbuję. Te 3 kreski to chwilowe było, normalnie jest full. Z drugiej strony jak zeszło mi do 40% to SOT był 3h20m więc w miarę ok.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: w tym poprzednim tak, dopóki byłem na wifi a jak przełączyłem się na lte to znowu bateria zaczęła schodzić.
Najbardziej mnie cieszy, że to nie wina egzemplarza tylko jakiś nierozwiązany w miui problem z X20/X25. Z tego co czytałem wynika z używania karty nie 4G, więc pewnie gdy ktoś ma tylko jedną w slocie 4G to spoko, a że ja mam 2 i druga jest 3G bo telefon nie ma
  • Odpowiedz