Wpis z mikrobloga

Czy kosciol jest labiryntem? Tego szukal MiB?

Spotkal sie tam z Dolores, ktora jest w spodniach, czyli w ubiorze z linii czasowej kiedy uciekla od Williama i jego szwagra, czy z jeszcze innej linii czasowej? Ona sama oczekiwala, ze drzwi otworzy William- wypowiedziala jego imie slyszac kroki.
#westworld
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Denx: Jakie sa najpowazniejsze przeslanki ku temu, ze MiB to William?

MiB zrobil horror w pierwszych odcinkach zabijajac jej rodzine i zamykajac sie z nia w szopie. William zakochal sie w Dolores i chcial ja uratowac. Jesli to dwie rozne linie czasowe to musialo stac sie cos bardzo waznego miedzy nimi, co nie zostalo jeszcze pokazane.
  • Odpowiedz
@Denx: no w tym odcinku 9. już dano do zrozumienia, że w Williamie doszło do przemiany, zrozumiał, że WW to gra i o co w tej grze chodzi ( wymordował całą bandę ziomeczków Logan'a )
  • Odpowiedz
@Denx: Myślę, że spotkała się z MiBem w trzeciej linii czasowej ("aktualnej"), gdzie też jest w spodniach. Jej droga do konfesjonału była jednak pokazana głównie w drugiej linii (z Williamem), a ta z kolei pokazywała czasem wspomnienia z pierwszej linii (zabicie Arnolda, Dolores w sukni).

Wątpię, aby MiB był zainteresowany samym kościołem. Raczej drogą (również mentalną) jaką przebyła Dolores, aby tam dotrzeć. Jeśli MiB = William, to nie był pierwszy
  • Odpowiedz