Wpis z mikrobloga

Najlepiej wydane 40zł w życiu. @MasterSoundBlaster , @DOgi , @atencjuszka (dzięki za zpalicznkę od @Solgaz [4/10, bo dostałem]) perfecto organizacja i wszystko cacy (nie wiem jak później). @loza__szydercow podziękował za Waszą grę + dodatek (w tym miejscu thx dla Mireczka który dorzucił księżycówkę). @Yanosikpl , za ufundowanie nagrody w konkursie "wiedzy o ruchu drogowym", również dzięki. @Browin , mój Różowy przytachał od Was torbę pełną dobroci, także coś będziemy z tego tworzyć.

Także pozdrowienia dla tych których poznaliśmy, ofc. niektórych nie pamiętam: @scully, @Mr_Swistak , @Saute , [at]Johny_.

Brakowało mi tylko obrazka od @boszart (który pewnie nabędę) i mapy zdrapki (w zamian mam maść, bo Polska, jest dla mnie wielka i imperialna, a nie ta malutka)

Kto nie był niech żałuje, przyjazna atmosfera, #heheszki , przyśpiewki, dobrze zorganizowana rozrywka i jakoś logistycznie rozłożone. Polecam.

W związku z dobrą passą wygranych zbiorę do 20 numerów i wysyłam dziś multi multi, z wygranej jakieś #rozdajo (uuuuuuuuu zawołałem ludzi - swoją drogą to sama impreza, to jedno wielkie rozdajo)

#krakowskiewykopparty #chwalesie

Pobierz godwin91ek - Najlepiej wydane 40zł w życiu. @MasterSoundBlaster , @DOgi , @atencjuszk...
źródło: comment_Rn3LkS1xWYDTWCNMjedkSb1Megi1r2Rd.jpg
  • 12