Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: A nawet jak, to co? Taki miałem fabrycznie z laptopem, nie chciało mi się zmieniać bo jak się odpowiednio skonfigiruje i #!$%@? różne przeszkadzajki typu sidebar, user account control itp. to śmiga jak złoto. Już ósmy rok tak śmiga.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: tylko winny się tłumaczy. A tak serio, nie wiem czemu poczules się zaatakowany, czy coś... Po prostu zauważyłem, że Vista. I tak jakoś mi się nostalgło... Lata się przeżyło z Vistą to i uczuć jest...
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: wiem, że nie w temacie, (chociaż częściowo o mirkowaniu) ale na czym polega posiadanie bordo (oprocz, że jest to ranga srogiego piwniczenia)?. Technicznie, bom nowy na Mirko. Za co to się dostaje i kiedy można to stracić?
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Dostaje się za to że jakimś cudem więcej niż jedno z twoich znalezisk znalazło się na głównej i że ktoś plusuje twoje komentarze na tejże. Mirko do rankingu się nie wlicza. A bordo tak naprawdę wcale nie oznacza piwniczenia, wystarczy 10 minut dziennie, kilka komentarzy, jakieś znalezisko i ani się obejrzysz samo wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja chcę bordo tylko ze względu na to że
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: ja wiem jaka jest opinia o Viście. Z systemami Ms tak jest, że co drugi (nieparzysty) jest hejtowany (slusznie, albo i nie) bo poprzedni jest o tyle dobry, że nowy nie wypada znacząco lepiej (XP). Ale prawda jest taka, że jakbyś postawił tam 7/8 to chodziłby Ci szybciej.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Po tylu latach to nie ma już znaczenia, prędzej nowy komputer sobie kupię niż cokolwiek będę grzebał w tym. Za dużo #!$%@?, po za tym może być problem ze sterownikami i aplikacjami których używam od baaardzo długiego czasu, a instalki gdzieś pogubiłem bo to wszystko jako .iso było ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Dzięki za proste wytłumaczenie. A kiedyś, w erze przedwypokowej, słyszałem że bordo ma ileś tam osób, dajmy na to 1000 i jak ktoś z #1001 miejsca wbija do top1000 to osoba z dotychczasowego #1000 spada i bordo traci. Prawda Ci to?
  • Odpowiedz