Wpis z mikrobloga

Jako że działo się ostatnio w kwestii #lego na świecie, a napisanie recenzji na mirko z uwzględnieniem zdjęć jest niemal niemożliwe, postawiłem szybko blog gdzie umieściłem swoją Recenzję z otwarcia najwiekszego Lego Store na Świecie w Londynie. Większość z was widziała mój rezultat odwiedzin w Lego store w jednym z moich poprzednich wpisów pod tagiem który cieszył się dość dużą popularnością, dlatego chciałbym zrobić małe #rozdajo z tego powodu. Jako że chciałbym by osoby które lubią Lego wziely w nim udzial to w tresci umiescilem zasady tego rozdajo, (co ewentualnie wyeliminuje osoby nie-zainteresowane ale klikajace kazde rozdajo).
Jedyne co pozostaje to pozostawienie plusa i ewentualnie podanie numeru jednego z w komentarzu... wybierz najbardziej interesujący cie zestaw a reszta dopełni sie w trakcie losowania. Plusy zbieramy pod tym wpisem do jutra do godziny 22:00

Dzięki! Mam nadzieje że lektura się wam spodoba.

#mirkorandom #afol #lego
Pobierz A.....h - Jako że działo się ostatnio w kwestii #Lego na świecie, a napisanie recenzj...
źródło: comment_MBJCQ8GAAHRuDbPoDv3cMI3ZG4zHfx9f.jpg
  • 68
@AmonGoeth: Po cichu zazdroszczę Ci możliwości wzięcia udziału w takim wydarzeniu i mam tylko nadzieję, że kiedyś uda mi się uczestniczyć w podobnym (oby w końcu nastąpił ten dzień, w którym doczekamy się oficjalnego sklepu w Polsce).
Wierny uniwersum SW, więc poproszę nr 4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)