Wpis z mikrobloga

@Stulejusz_Wielki mam tylko jedno zastrzeżenie, z tym wózkiem. Spełniać marzenia o sporcie dla jeżdżących na wózku będzie można wtedy, kiedy z całą pewnością będzie wiadomo, że już nigdy nie stanie na nogi. Nie chcemy przecież, żeby się poddała tylko żeby walczyła o powrót do normalności. Niech się skupi w 100% na rehabilitacji. Na powrocie do zdrowia. W tym chcemy jej pomóc najbardziej, prawda?
  • Odpowiedz
@camilio: Z rowerem, nie wózkiem. Jednak to nie będzie tak, że wyrzucam jej 40 koła i ona jedzie to kupić. Dałem jej propozycję, że może sama na niego zarobić do sezonu letniego a czy z tego skorzysta to do niej należy. Jeżeli nie skorzysta to trudno. Zawiodę się tylko, że nic nie da od siebie. Otworzyłem jej wędkę a teraz ona musi złowić rybę.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: Taka jedna sprawa do sprawdzenia - biorąc pod uwagę, że w Polsce jak w chlewie( ͡° ͜ʖ ͡°) Upewnij się czy zbiórka pieniędzy na twoje konto jest ok z punktu widzenia prawa. Żeby zaraz jakiś pajac nie zgłosił do prokuratury czy cokolwiek, tak jak to było z tym kiermaszem małej dziewczynki jakiś czas temu.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki Nie mam kompletnie czasu przejrzeć teraz dyskusji całej, ale chciałbym wiedzieć czy coś oprócz kasy (tę przelałem) jest potrzebne? Ciuchy (mam dwie siostry i kobietę ( ͡° ͜ʖ ͡°))? Jakaś nówka lodówka (mogę ze znajomymi z pracy się złożyć zamiast tej szlachetnej paczki)?
  • Odpowiedz
Jestem ślepa, widziałam że pisałeś o butach i ciuchach - doczytałam że bluzki rozmiar M (duże M czy małe?) a spodni 37 (? jest w ogóle taki rozmiar, rozmiarówka dzinsów damskich to chyba 24-34), a buty? jaki rozmiar, szczupła stopa czy szersze? woli rzeczy kolorowe czy bardziej stonowane, jaki ma gust jeśli możesz zapytać? sportowy, klasycznych, co jej się podoba? Teraz jestem utopiona finansowo w leczenie moich psów i leczenie, hotelowanie i
  • Odpowiedz