Wpis z mikrobloga

Kurka wodna, mirki zawsze jak brałem coś na raty 0% allegro to wybierało mi mój bank Mbank, a teraz wciska mi Aliorbank.
Da się jakoś zmienić bank który udziela tych rat 0%? W Mbanku nic nie musze wypełniać tylko patrzą na moje konto i dają mi pożyczkę do tego samo się ściąga z konta co miesiąc i mam wgląd, a tak to będę musiał kombinować z tym aliorem.. pomocy

#allegro #mbank #payu #pytanie #kiciochpyta
  • 14
Przerwij składanie wniosku, możesz zamknąć przeglądarkę i spróbuj ponownie. Za którymś razem powinien wskoczyć mBank. Są trzy możliwości Alior, mBank albo kreditech.
@Wi3rzbek: od dwóch dni próbuję wbić się na raty z mBankiem, mam juz z nimi jedne raty w trakcie i jestem zadowololy, a #payu wciska mi non stop raty z Monedo Now, a te asy dla weryfikacji żądają w pierwszej kolejności danych do logowania na konto :D cyrk, oczywiście można zmienić na weryfikacje ręczną, która praktycznie nie działa... To jest bzdura że jest trzech kredytodawców a my nie mamy wpływu na
  • 0
@ZMWONZPL zimeczku poddałem sie i wziąłem te monedo. Fakt chcieli danych do konta i nawet potem kod CV do karty, bo sami będą sobie co miesiąc pobrać raty xD myślę że jak działają z payu i allegro to nie będzie wała :p
@Wi3rzbek: przez weryfikacje automatyczną zrobiłeś, podałeś im dane do logowania? Cholera mam jakieś obiekcje jednak przed takimi ruchami. Jak wygląda kontakt z nimi, maile Ci z potwierdzeniem wysłali? jakiś harmonogram kiedy i ile z karty będą ściągali? W sumie fajna opcja jak z kredytówki by ciągnęli sobie sami.
  • 1
@ZMWONZPL tak, poleciałem z automatu i wszystko sami sobie zrobili, szybka decyzja i zaraz była wpłata. Chwilę się bałem, ale stwierdziłem ze to payu, a nie pożyczka u bociana xD harmonogram zobaczę czy mam na mailu, tak to sami ściągają
@ZMWONZPL, niestety nie jesteśmy w stanie pomóc :( to system allegro losuje bank do udzielenia kredytu.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.
Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.