Wpis z mikrobloga

@Horvath:
Tez zdecydowanie wole PC, np takiego darksoulsa 3 ogralem na klawiaturze i myszce, ale jednak konsola jest lepsza jesli mowa o bijatykach czy grach wyścigowych. Pod warunkiem rzecz jasna, ze nie mamy osprzetu do pieca( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wciaz jednak na imprezach lepiej sie gra w takiego Soulcalibura na padach niz klawiaturze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lupaczkokosow ja w dalszym ciągu trzymam x360 a jedyną gra jaka na nim odpaliłem w ciągu ostatnich dwóch lat to Forza 4. ( ͡° ͜ʖ ͡°) do imprezowych gierek mam odbiornik do padow do PC i dodatkowo steam controller.
  • Odpowiedz
@Horvath:
Do mnie zazwyczaj, ktorys kumpel przynosi konsole z padami i tyle. Sam nie posiadam osprzetu do komputera z racji, ze w wyscigi nie gram a cala reszte wygodniej mi sie na klawiaturze robi;p
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty:
he?
Dla mnie podstawowa roznica miedzy konsola a piecem jest wlasnie w postaci innych kontrolerow i tyle.
Konsole sobie podepne do telewizora albo jak bede chcial to zaniose do kumpla + pogram z kilkoma ludzmi na kanapie. Z komputerem juz tak nie zrobie.

Oczywiscie moge jeszcze zaraz stara spiewke, ze moj piec zje nastepne 2 generacje konsol i wasze bieda 30klatki w 720 w porownaniu do moich 1080p60fps to
  • Odpowiedz
@Lerhond:
Tylko jaki jest sens kupowac konsole tylko zeby podpiac sobie pada do PC.
Ja mowie tutaj z wlasnego doswiadczenia. W pokoju mam 21 czy 22 cale monitor, w salonie plazme czy tam lcd 57cali.
Jesli mam wybierac to wole konsole sobie podpiac w salonie i nie bujac sie z kontrolerami w pokoju na malym monitorze.
Rozumiem, ze niektórym to bez roznicy bo maja spiete jedno z drugim ale u
  • Odpowiedz
Tylko jaki jest sens kupowac konsole tylko zeby podpiac sobie pada do PC.


@lupaczkokosow: Żaden. Ale ty już masz i konsolę, i PC (przynajmniej tak rozumiem twoje komentarze), więc możesz podłączyć pada pod PC i wtedy konsola nie "jest lepsza jesli mowa o bijatykach czy grach wyścigowych". A gdybyś nie miał konsoli, to pada można kupić, nie trzeba kupować całej konsoli.

Ja mowie tutaj z wlasnego doswiadczenia. W pokoju mam
  • Odpowiedz
@plastic11: To ja pierwszego Xboxa 360 miałem jakoś od jesieni 2007, grałem w FM2 a jakoś tydzień przed premierą FM3 Xbox wyrzucił mi 3 czerwone diody śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz