Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! :>
Ostatnio nie jestem w temacie ligi i przyszłego sezonu, stąd pojawia się ode mnie pytanie: macie już jakieś faworyzowane opcje czym będziemy się ścigać w następnym sezonie? Bo z tego, co widzę, jakimś cudem nikt nie wspomniał o mega zajebistym ultra super modzie Formula Renault 3.5. Mod zdobywa naprawdę fajne opinie, wręcz ciężko znaleźć jakieś złe słowa na jego temat. Auto typu easy to learn, hard to master, czyli idealnie pasowałby do naszej ligi. Do tego jest to znana seria wyścigowa, w której startował m.in. Robert Kubica (pozdrawiam @MrKubool ( ) ). Moim zdaniem po tym Lotusowym sezonie nie zaszkodziłoby pojechać dla odmiany serii open-wheelowej, a GT3, czy DTMy by nie uciekły.
#acleague
patyk15 - Cześć wszystkim! :>
Ostatnio nie jestem w temacie ligi i przyszłego sezonu...
  • 15
  • Odpowiedz
@patyk15: Miałem okazję pojeździć tym autkiem, to się wypowiem xD mod jest serio 10/10, auto wygląda i brzmi kozacko. Dostępne są 3 wersje - STD, HDF i LDF. Auto jest dość trudne w prowadzeniu, ale c'mon, przecież o to chodzi, żeby był challenge :)

@paramite: ???
  • Odpowiedz
@patyk15 no co się z Tobą działo, skąd to zwątpienie? Gdzie byłeś jak Cię nie było?

Możliwość dodawania propozycji była wcześniej, teraz został 2gi ostateczny termin i finito. Chyba, że sznikerso się ugnie.

Tak szczerze mowiac to wątpię by open wheele zostały wybrane na kolejny sezon :)
  • Odpowiedz
@patyk15: Cóż, w VRL była chwilkę seria wyścigowa oparta na tym modzie i było super, ale niestety zabrakło czasu na ogarnięcie serii a nie miałem pomocnika:( Szkoda bo zapowiadało się godnie. Seria była z SC prowadzonym przez żywego kierowcę. Sprawdziło się:)
https://youtu.be/BuZLMO9w8l8
Tuchan - @patyk15: Cóż, w VRL była chwilkę seria wyścigowa oparta na tym modzie i był...
  • Odpowiedz