Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zdradacontent #rozwod

TLDR:


Moja siostra jest w trakcie rozwodu.
Po paru latach małżeństwa szwagier zaczął nadużywać alkoholu, prawdopodobnie narkotyków też. Latał po imprezach i poznał jakąś kobitkę. Moja siostra ciężko to zniosła, musiała przeprowadzić się wraz z 2-letnią córką do domu rodziców. Szwagier nie wysyła mojej siostrze żadnych pieniędzy na dziecko, nie widział się ze swoim dzieckiem już ponad miesiąc, a takowe spotkania kończą się przeważnie płaczem dziecka... Czasami udaje, że jest skruszony, ale gdy przychodzi piątek zabawia się ze swoją kochanicą w najlepsze. Spoko, zdrady się zdarzają, trudno.. Ale to co oni #!$%@?ą przechodzi ludzkie pojęcie. Kochanka mojego szwagra jest wysoko postawioną kobitką w urzędzie w mojej mieścinie, jest też właścicielką schroniska (to też ciekawa historia). Jest zadłużona na kilkaset tysięcy złotych po przekrętach jakich się dopuściła. Sama zostawiła męża i dzieci... Szkoda mi siostry, nie wiem jak można jej pomóc. Ta kobieta wysyła za nią swoich znajomych którzy ją śledzą, jeżdżą za nią samochodem. Rozumiecie, że ona poszła do BYŁEGO mojej siostry sprzed 10 LAT(!) i zaczęła opowiadać obcej babie, że moja siostra ich oczernia i pluje na nich gównem? XD Dobrze, że babka ma trochę oleju w głowie, bo od razu skontaktowała się z moją siostrą i wszystko jej opowiedziała. Jest jeszcze parę innych akcji, jeżeli w ogóle chce Wam się to czytać. Np. poszła do szefowej mojej siostry mówiąc, że zachowuje się źle w stosunku do osób niepełnosprawnych(? nie wiem jak na to wpadła XD) czy coś w ten deseń. Dobrze, że moja siostra ma dobrą reputację i nikt nie wierzy w takie pie*dolenie. Odbierając sobie resztki godności wysłała jakiegoś wafla z urzędu, żeby "ukradł" samochód mojej siostry kiedy ta była w pracy. Samochód jest na szwagra, który poinformował, że wysłał kogoś zabrał samochód bo musi go naprawić chociaż jeździł sprawnie XD Teraz siostra nie ma nawet czym wozić dziecka do żłobka.
Widzę jak siostra chodzi przybita, samotna matka w domu rodziców.. Szkoda mi siostry, nie wiem jak mogę jej pomóc, wspieramy ją jak można, ale oni nadal wymyślają coś nowego. Ogólnie kochanka mojego szwagra ma już trochę nasrane w papierach, ma długi no i "schronisko" w którym panują opłakane warunki co widać na załączonym filmie i innych z tego kanału.
Dlatego Mirki mam do Was prośbę, możecie pomóc jakoś nagłośnić sprawę, lub ukierunkować gdzie to zgłaszać lub co z tym robić?
LINK DO AKCJI NA FACEBOOKU
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
  • Odpowiedz