Wpis z mikrobloga

Witajce,
Jakiś czasd temu stałem się szczęśliwym posiadaczek klawiatury pok3r, super, polecam.

Czy polecacie jakieś podkładki pod nadgarski do takich niewielkich klawiatur? Aktualnie korzystam z mało optymalnego rozwiązania - zwiniętej podkladki Steelsereis Qck XL.

Szukam jakiegoś rozwiązania w stylu: http://www.grifiti.com/products/grifiti-fat-wrist-pad-12-nylon-suface - na amazon.de mają bardzo słabe recenzje ze względu na zapach (chyba coś im zapleśniało w magazynie) i kosztują ponad 20€ więc wstrzymuję się z zakupem narazie.

#klawiatura #klawiaturamechaniczna #keyboard
hayenz - Witajce,
Jakiś czasd temu stałem się szczęśliwym posiadaczek klawiatury pok...

źródło: comment_tqaXOD4Nd3vyaDz110OczUASIdaOxN26.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@hayenz Też kiedyś myślałam nad takim formatem, ale jednal Fy, strzałki i wszystkie delety to podstawa przy pracy. Jeśli tylko klepiesz literki to może raka nie dostaniesz :p
  • Odpowiedz
  • 0
@baba_by_sie_jednak_przydala: zastosowanie to pisanie i trochę grania.

@709009: a do czego ci potrzebne są te klawisze w normalnej formie (w tej mam wszystkie klawisze co na normalnej klawiaturze (na warstwie z FN) i szczerze mówiąc wygodniej mi mieć strzałki pod hjkl+Fn(dzięki temu nie muszę ruszać rąk żeby sięgnąć je nacisnąć)

PS to nie miało być #chwalesiw , tylko #szukampokladkipodnadgarstki ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@709009: Ha ha, zależy kto co potrzebuje. Biorąc pod uwagę że klawiatura jest w pełni programowalna - można sobie podmienić klawisze i zapisać na jednym z czterech profili, to można sobie dostosować ją do woli. Moja główna zmiana to Caps lock = LCtrl, LCtrl = Fn, żeby się zbytnio nie gimnastykować.
  • Odpowiedz
  • 0
@smashgoor: dzięki, rozumiem ze polecasz każda z nich?
Poza tym, gdybys łaskawie zechciał przeczytać co napisałem to pewnie domyśliłbyś się jakiego rodzaju podparcia szukam.
  • Odpowiedz
@hayenz: I tu właśnie rozpoznaję Ciebie jako człowieka, teraz patrz się i ucz!

Ty: A napiszę na wykopie, pochwalę się przy okazji klawiaturą, napiszę jaka to ona zajebista, odpowiem na kilka zaczepek i spróbuję rozpętać gówno burzę.

Normalna osoba: Sprawdzę tag klawiatury mechaniczne na wykopie. Wywnioskuję, że temat jest mało popularny, poszukam w Internecie, może znajdę jakieś forum. W sumie w tagu na wykopie były odnośniki do reddita i tematów
  • Odpowiedz
  • 0
@smashgoor: lol

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, nie przyszedłem to żeby chwalić się klawiatura, a żeby spytać o coś polskich użytkowników.

Dla twojej informacji na r/mechanicalkeyboards głównie są sklepy US wymienione.

Wiec żebyś zrozumiał: jakie dobre podkładki które można kupić na polskim rynku.
  • Odpowiedz
@szczupak-krol-jeziora: Co do VATu wydaje mi się że kupując w UE płacisz VAT państwa w którym kupujesz(w tym wypadku Niemcy - amazon.de). Polskiego VATu dodatkowo mi nie doliczyli.

To klawiatura bez podświetlenia, i tak raczej na nią nie patrzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz