Wpis z mikrobloga

@Pawu1on: Nie uważam, że to jest marnowanie czasu, brak kultury zawsze warto zauważyć. A co do znalezisk, nie martw się, zaraz sprawdzę co ostatnio wykopałeś, pewnie warto będzie to samo zakopać.
  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: Nie czuję się na tyle kompetentny i na siłach, żebym był w stanie coś ci przetłumaczyć ani też występować w imieniu społeczności katolików. Wybacz, że cię zawiodłem, choć może nie zawiodłem, bo liczyłeś, na porażkę mojej odpowiedzi :)

Zwróciłem jedynie uwagę na moim zdaniem brak kultury w komentarzu pod tym tweetem. Wiem tylko tyle, że Jasna Góra od wieków jest celem pielgrzymów zmierzających tam w celu pokuty, osobistych intencji lub
  • Odpowiedz
@moooka: dlatego napisałem o paleniu papierosów. Jednak znając tego pana chodziło raczej o zbiorowe grzechy jak marnowanie cennej spermy zamiast zarażania hivem i tak dalej. Zauważ że póki ktoś nie wyjeżdża mi z religią to uznaję go za dobrego człowieka. Jak #!$%@? swoim bogiem czy religią jak ekscybicjonista wiesz czym, to go po prostu rozliczam z jego przykazań.
Oto na przykład Ruda(Wiolka) już nie #!$%@? swoim miłosiernym bogiem, bo gdy spytałem
  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: Po części rozumiem, podobne mam podejście do homoseksualistów, dopóki nie epatują swojej kultury życia jak ekshibicjoniści na ulicach, nie mam nic do nich. Z drugiej strony nigdy nie stawiałem sprawy tak, ze ktoś nie jest dobrym człowiekiem, bo z czymś wyjeżdża, grzech a nawet obłuda jest częścią wiary - tak mi się przynajmniej wydaje. Popełniamy błędy i grzechy, które w większości można naprawić lub odpokutować.

Co do drugiej części Twojego
  • Odpowiedz
@moooka: znaczy jutro podziękuję Rudej że dzięki jej modlitwom w drodze do sklepu nie zgwałciło mnie stado goryli:)
odrzucając kwestię religii to naprawdę dobra dziewczyna, która zyskała nieco pogardliwy przydomek "matki Teresy z Kalkuty", ba, nawet było jej przykro gdy obściskiwała się ze swoim chłopakiem gdy poszła plotka że na nią lecę, potem było jej przykro że poszła taka plotka, potem była wdzięczna że na nią nie lecę.
Jednak nigdy nie
  • Odpowiedz