Wpis z mikrobloga

#hearthstone

Doradźcie mi, jaką pierwszą legendarkę stworzyć? Obecnie mam 1200 dustu i jedyną legendarką w mojej kolekcji jest Lord Jaraxxus, który wypadł w pakiecie. Może składać coś pod warlocka, ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Jestem trochę świeżak w HS.
  • 11
@AbsoluteZero: Na samym początku gry, jeżeli nie masz sporo kart craftowanie jednej legendarki jest nieco bez sensu. Jedna legendarka nie wygra meczu (no dobra, czasami wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale o wiele rozsądniej jest ten pył wydać na karty do jakiegoś konkretnego decku.
@bartleby: czesto polecany początkującym graczom z powodu dużej trudności grania takim deckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt, deck jest tani ale moze lepiej nie zrazić do gry początkującego? Lepiej byłoby już spróbować jakiegoś bieda face/midrange huntera, wiele łatwiejszy i też w miarę tani deck.
@bartleby: problem z zoo jest taki, że jeden zły ruch, jeden zły trade i masz przegraną grę :/
Fakt, nie jest trudny jak freeze, ale do najprostrzych wcale nie nalezy.
@AbsoluteZero mimo, że gracze doradzają l, ale jak człowiek się uprze, że chce zrobić legendę, to zrobi, rób sylvane, potem ragnarosa i trzecią bloodmage thalnos. Pzdr ;)