Wpis z mikrobloga

@sonep: a, okej, czyli jak jest to samo źródło, to wolniej ładuje ten nieoryginalny. Może przewodnik w środku izolacji jest cieniutki i nie wydala. W sumie słaby jestem z materiałów, trochę olałem temat na pierwszym roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Witeg: Nie wiem, ale probwalem 3 kable usb i z kazdego jest to samo(zawsze pojawia sie komunikat na tel, ze wolno laduje i zeby podłączyc orginal to bedzie szybciej
@Witeg: Do przedwczoraj mialem orginalną ładowarke(nie kabel usb, tylko ładowarka) ale zostawilem ją na melanżu u kolegi. Odzyskam ją moze za 2 tygodnie, a do tego czasu musze łądowac czyms innym. Mam w domu 3 kable usb i kazdy ładuje wolno zarowno z gniazda usb w laptopie, jak i będąc podłączonym do takiegogniazdka http://www.maibang.pl/allegro/emaibang/IPHONY/l1.jpg Powerbang od mbanku tez wolno laduje, a nawet chwilami nie laduje
@sonep: Doobra, teraz rozumiem. Prawdopodobnie za mała wydolność prądowa portów usb w Twoim komputerze i w tej ładowarce. Jeśli masz USB 3.0 to tam spróbuj, one dają wyższy prąd. A jak to nic nie da to musisz szukać i kombinować dalej. Kable nie są raczej winne niczemu.