Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace i trochę #programowanie bo ma być wygodnie
Próbuję od jakiegoś czasu wybrać laptopa z złączem thunderbolt3. Ekran FHD jest optymalny, ale większy nie zaszkodzi. Laptop miałby zastąpić mi blaszaka więc chcę przynajmniej 16 Gb ramu i złącze pod stację dokującą. W domu gdzie sobie czasem pogram planuję przez thunderbolta podpinać zewnętrzną grafikę. W domu czy w pracy do laptopa chcę podpinać 2 monitory WUXGA (1920:1200). W pracy poza wyświetlaniem IDE i dokumentacji się grafika nie napracuje. Dziewczyna ma x220 i zdążyłem się przekonać, że mały laptop to fajna sprawa - dlatego wolałbym uniknąć dodatkowej karty graficznej w jego obudowie. Z procesorów Intela pasuję mi te z grafiką 540 i lepszą. Czy JEDYNY laptop na rynku który się kwalifikuje to Dell XPS 13 9350 ?
  • 4
  • Odpowiedz
@mnbvr: Kaby Lake ciągle nie ma procesorów z L4 (stąd ograniczenie do procesorów z wbudowanymi grafikami 540+).
@babysteps: Z rzeczy których jeszcze nie ma to pewnie AMD jak wypuści APU na ZEN to też ma szanse mieć - a mogę dodać że jestem gotów przepłacić(za podobne osiągi) nawet 10%, żeby kupić AMD, bo ich lubię.
  • Odpowiedz