Wpis z mikrobloga

@januszekkk: to sie zaznacza całkiem na poczatku tworzenia konta? Bo coś wyskoczyło, czy te doładowanie do sprawdzenia konta bedzie na hazard i dałem nie a chce obstawiać z konta to #!$%@?łem xd ? to teraz mam usunac konto i zrobic nowe czy jak? czy w ustawieniach da sie cos zmienic
@januszekkk: kurde.. bede musiał sprawdzić jak doładuje kase. W ogóle te rejestracje to porażka totalna. Potwierdzenie karty na skrill żeby doładować szybko hajs, do tego nie przyszedł emial z bet365 żeby go zweryfikować, w dodatku nie mogłem podać swoich danych bo ciągle błąd wyskakiwał. Pól dnia straciłem na te gówna
@ZielonyProgramista21: Jak dodajesz kartę do skrilla po weryfikacji i przy pierwszej wpłacie dostajesz zapytanie czy środki te będą przeznaczane również na hazard i aby doładować cokolwiek związanego z bukiem kasynem pokerem etc musisz zaznaczyć ta opcje. Teraz masz w sumie dwie możliwości podpinasz nową kartę, albo piszesz ticketa do skrilla aby zmienili to ręcznie w systemie.
@ZielonyProgramista21: Jak dodajesz kartę do skrilla po weryfikacji i przy pierwszej wpłacie dostajesz zapytanie czy środki te będą przeznaczane również na hazard i aby doładować cokolwiek związanego z bukiem kasynem pokerem etc musisz zaznaczyć ta opcje. Teraz masz w sumie dwie możliwości podpinasz nową kartę, albo piszesz ticketa do skrilla aby zmienili to ręcznie w systemie.


Dodam, że często jeśli wybierze że będzie wydawał kasę na cele hazardowe to transakcja doładowania
@ZielonyProgramista21: Nie, jedyna opcja na nowe konto to pobajerowanie ich że złą walutę konta wybrałeś i wtedy zamykają obecne konto i pozwalają na stworzenie nowego w innej walucie. Pisząc po angielsku szybciej możesz spodziewać się odpowiedzi na ticketa chociaż to tez zależy, jeśli nie czujesz się mocny w tym to pisz po polsku i też odpiszą.

@Pienio69: Nigdy się z takim czymś nie spotkałem
@Watherek: #!$%@? mać :x napisze po prostu, że nie przeczytałem i automatycznie kliknałem dalej czy cos. Może mi zmienią, albo może nie będzie trzeba zmieniac? Doładuje z 50zł i zobacze czy dam rade to dać na bet365