Wpis z mikrobloga

Mirki, od ostatniej aktualizacji Chrome zaczął robić dziwne rzeczy. Często zamiast załadować ramkę z filmem informuje, że strona może być czasowo niedostępna (zrzut), na ogół przeładowanie ramki dwa-trzy razy pomaga. Podobna sytuacja dzieje się z obrazkami, chodząc po sieci ładuje całą stronę ale wszystkie obrazki są oznaczone jakby były uszkodzone, F5 rozwiązuje problem ale jest to mocno irytujące. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?
Wersja chrome: 54.0.2840.59m (64-bit)
Celem uprzedzenia, na Operze i FF nie mam tego problemu i wszystko chodzi gładko. Na drugim kompie gdzie nie zaktualizował się bo przeglądarka nie jest wyłączana też działa bez problemu. Instalowałem od nowa ale nie pomogło.
#googlechrome #chrome
ad5242 - Mirki, od ostatniej aktualizacji Chrome zaczął robić dziwne rzeczy. Często z...

źródło: comment_ciOExg2RyROzSYfYrBKEhrFMZHx85L5n.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Kpiker: Zapomniałem dopisać, tam jest ten sam efekt, sprawdzałem też wszystkie wtyczki instalowane przeze mnie i po usunięciu wszystkiego nadal to samo
  • Odpowiedz
@Kpiker: O cholera, widzę że grubsze działa trzeba wytoczyć, cóż pobawię się wieczorem i jeśli już nie odpiszę to znaczy, że pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz