Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rybsonk: ty wiesz co ja widzialem...;D

A co mnie to obchodzi ze ten rozmiar opada? Ja tylko stwierdzam fakt ze ma zwisy.

To tak jakbym wrzucil stara brzydka babe, ktos by mi powiedzial ze brzydka a ja bym odpowiedzial: hurr durr w tym wieku to tak sie wyglada xD
  • Odpowiedz
@rybsonk: ale czy ty rozumiesz ze mnie to #!$%@? interesuje czy zawsze opada czy nie?
Podpowiedz dla ciebie: Jesli zawsze opada to znaczy ze taki rozmiar jest zawsze #!$%@? bo zwisajace cyce #!$%@? wygldaja.

Jeszcze raz ci dam przykld ze stara baba bo prosciej juz sie chyba nie da wytlumavzyc tej #!$%@? logiki ktora sie kierujesz:

1. Jak wkleje zdjecie starej baby z cyckami przy pepku to chyba nie bedziesz jej
  • Odpowiedz
@callmemiro: to po co napisałeś że to młoda dziewczyna skoro to nie ma znaczenia? xD I poćwicz czytanie ze zrozumieniem bo ja nigdzie nie broniłem piersi Wierzbickiej, bo sam wolę mniejsze ale chciałem ci wytłumaczyć jak działa ta część kobiecej anatomii :).

Pozdrawiam,
Rybsonk
  • Odpowiedz
@rybsonk: po to napisalem ze mloda bo szkoda ze mloda a ma juz #!$%@? cycki bo jej zwisaja. Ja wiem jak dziala ta czesc kobiecej anatomii, nie wiem po co mi to pisales skoro ja nigdzie nie napisalem ze "jak na taki rozmiar cyckow to jej zwisaja a nie powinny"
  • Odpowiedz