Wpis z mikrobloga

Ośmioletnia młoda na końcówce rzygania i srania, zamierzałam jutro do szkoły nie posyłać, bo dzisiaj testowy posiłek wysrała na rzadko w ciągu 3 minut plus zarobione gacie. Ale w związku z protestem to się zaczynam zastanawiać, a nuż mnie w szkole wezmą za proaborcjonistkę i że specjalnie jej nie posłałam? Wot, dylemat....
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawazrana: a Ty miałaś okazję uczestniczyć np. w wojnie o sukienki komunijne? wiesz co ludziom w głowach #!$%@?? Zaraz poleci w eter że akurat jutro nas nie ma. Opis jelitówki Cię mierzi? Serio? Mogę dokładniej ze szczegółami (uwierz nie chcesz czytać jak z pościeli wybierałam niestrawione resztki obiadu).
  • Odpowiedz
@roladki_z_ciasta nie chce czytac o sraniu kogokolwiek na wykopie ani nigdzie indziej. Nie wiem skad niektorym rodzicom sie bierze takie mniemanie, ze ich dziecko interesuje kogokoleiek poza nimi samymi. Taguj by mozna bylo czarnolistowac i bolu niczego miec nie bede.
  • Odpowiedz
@roladki_z_ciasta nikt piszac o aborcji (na wykopie) nie pisze jak krwawi z pochwy, nie pisze o skurczach macicy, ani jak wyglada plod na podpasce. Ty napisalas o niestrawionym obiedzie na majtkach Twojego dziecka, serio nie widzisz tej roznicy?
  • Odpowiedz