Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na #czarnyprotest #zartysieskonczyly
Jakaż różnica w stosunku do demonstracji narodowców czy KOD!

Wśród obecnych mnóstwo młodych rodzin z dziećmi, kobiet w ciąży, kobiet z matkami i babciami, bardzo ładnych dziewczyn (prawicowym sposobem mówiąc - takich 9/10). Pełno też mężczyzn, co mnie szczególnie cieszy, bo im najłatwiej napiętnować aborcję. Naród się budzi.

#aborcja #pis #neuropa #polityka #4konserwy
szyy - Byłem dzisiaj na #czarnyprotest #zartysieskonczyly 
Jakaż różnica w stosunku ...

źródło: comment_e6Noxe588j2QSA6bvA1ycibHVXaVaa6k.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex #!$%@? porównanie bo to ta słowocz liberalizowała prawo aborcyjne, a biali walczyli w obronie tradycji i moralności. A poza tym nazywanie obrońców życia ciemnogrodem gdy sam wyznajesz średniowieczne poglądy na początek człowieka jest co najmniej głupie

W grudniu 1917 r. przywódca bolszewików Włodzimierz Ilicz Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa oraz znoszących dotychczasowe kary za  utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Tak zaczęła się w Rosji bolszewicka rewolucja
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex ale przecież po pierwsze w razie zagrożenia życia matki jej życie będzie ratowane więc nie jedź po emocjach.
Po drugie- czy odmawiasz człowieczeństwa takiemu "stworkowi"? To musiałbyś też odmówić człowiekowi zmasakrowanemu w wypadku, oblanemu kwasem lub komuś kto ma chorobę zniekształcającą jego wygląd i postulować dobijanie takich ludzi.
  • Odpowiedz
Po drugie- czy odmawiasz człowieczeństwa takiemu "stworkowi"?


@ImInLoveWithTheCoco: Tak, zaśniadowi groniastemu też. Jaki jest sens donoszenia takiego płodu? Jak nie miałeś w gimbazjum rozrodu człowieka to informuję, że KAŻDA ciąża i KAŻDY poród wpływają negatywnie na stan zdrowia kobiety i są dla niej ryzykiem i obciążeniem psychicznym.

To musiałbyś też odmówić człowiekowi zmasakrowanemu w wypadku, oblanemu kwasem lub komuś kto ma chorobę zniekształcającą jego wygląd i postulować dobijanie takich ludzi.


@
  • Odpowiedz