@c1nu: @painstream: Grunt, że 2-2 na interwale :) Oby w czasie 15-minutowej przerwy sobie poukładał myśli dobrze. Pamiętajcie, że grają do 6 wygranych partii. To nawet nie jest połowa meczu, a on ma 16 lat.
@splndid: On ma 16 lat?! W 2gim i 3cim framie troche dal ciala, ale widze, ze teraz zaczal cisnac. Ladnie rozegral 4tego. Podostawialem troche na niego, bety @2,5 @2,62 i @3,5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@c1nu: To widzę na livescorze (śledzę cały czas), ale jak wygląda sytuacja na stole i gra Bingtao? Przez sytuację na stole mam na myśli - rozrzucenie czerwonych (posklejane to utrudnienie w breaku), czy jakieś bile są na bandzie, itp.
@splndid: Gra dobrze, Davis ma duze problemy w przypadku snookerow. Brazowa zielona i niebieska w gornej czesci stolu. Obecnie panowie licytuja sie kto gra lepsze odstawne. Bingtao wychodzac ze snookera podstawil czerwona pod łuze. Davis wbil czerwona, postawil kolejnego snookera. Bingtao wyszedl ze snookera stawiajac kolejnego snookera @_@.

Edit: Bingtao bierze frejma.
@splndid: Dobra, Bingtao powinien zrobic 4-2, buduje breaka, czerwone rozproszone w dolnej czesci stolu.

EDIT: Nvm, koncertowo #!$%@? dojscie do czerwonej.
@splndid: Ja dzisiaj nie zdążyłem, zagrałem na live @1,8 na wygraną Bingtao, póki co dobra inwestycja i @2,1, że wygra 6 i 7 frejma. Wczoraj wieczorkiem na szczęście dzięki snookerowi odkułem się po tragedii na LE.
@c1nu: Lucę Brecela zagrałem na drugim kuponie. Rod Lawler OK (tylko on to będzie grał z 4 godziny, jest strasznie powolny). Yu Delu mnie nie przekonuje.
Mam już kupon ułożony na 20:30, zaraz wrzucę.