Wpis z mikrobloga

@Andczej: nic mnie nie obchodzi skąd są telefony, bo jest już potwierdzenie, że to oficjalna dystrybucja. Mogą być nawet z Afryki. Wy non stop pisaliście, że to nie jest oficjalna dystrybucja, a ABC Data kłamie, dyrektor Xiaomi na Europę w ogóle nie istnieje i to wszystko to marketingowy bełkot. Odszczekacie to chociaż teraz? Wielkie oświadczenia były, że wszystko to ściema:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:e33krtgcQQUJ:www.wykop.pl/wpis/19667507/poczatek-oswiadczenia-pewnie-juz-czytaliscie-post-/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk≷=pl&client=firefox-b
Oczywiście już skasowane. Dlaczego skasowałeś, a nie przyznasz się
admin z miuipolska puścił parę o wejściu MI do Polski na parę dni przed konferencją
uważam go za bardziej wiarygodnego niż X-Kom czy ABC Data
@ortofosforan

Andczej, teraz umywasz ręce i nie będziesz się do tego odnosił, ale przez miesiąc zachowywałeś się jak wszystkowiedzący

Odezwał się ten wszystko wiedzący najlepiej, sam nie wiesz skąd są telefony i zarzucałeś mi kłamstwo dodatkowo wmawiając mi parę dni temu coś czego nie napisałem, zacznij naprawę od siebie potem zajmij się innymi
@Andczej: ja Ci tylko zarzucałem, że piszesz, że są z ibuygou, choć nie ma na to dowodów, a stanowisko firmy mówiło o oficjalnej dystrybucji. To Ty powinieneś udowodnić swoje racje, skoro uważałeś inaczej, niż ABC Data. Ile Wam dało ibuygou za sianie takiej ściemy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telefony są z oficjalnej dystrybucji, teraz wiadomo to na pewno. Z oficjalnej dystrybucji dla mnie oznacza, że są od
@ortofosforan

No tak, szczątkowa informacja. Post założyciela MIUIPolska, stanowisko ABC Data, konferencja prasowa, strona Xiaomi. To przecież tylko szczątkowe informacje, bo brakuje umowy z podpisem papieża i Jerzego Waszyngtona.


Uwielbiasz edytować posty bo wtedy to przecież robi większe zamieszanie.

Chodzi mi o to, że ty z takiej szczątkowej wiadomości

Bo przecież Acid współpracuje z ibuygou, więc telefony muszą być z ibuygou


Założyłes sobie że my zakładamy że telefony są z ibg
@ortofosforan nadal nie rozumiesz to ty założyłes sobie że my mamy to info z dupy i że zakładamy to sobie po wpisie i zarzucales mi kłamstwo sam nie wiedząc skąd co i jak, koncze