Wpis z mikrobloga

@aletypteej: Z tego co widzę to trzeba bardzo długo czekać na paczkę ("Estimated Delivery Time: 27-48days" dla "Seller's Shipping Method"). Piszą, że jakbym chciał inna formę wysyłki np. DHL'a to mogę mieć VAT naliczony. I też nie za bardzo wiem jak tam u nich wygląda gwarancja. Są jakieś problemy gdyby coś się stało z telefonem? Nigdy tam nie zamawiałem.

A tutaj ktoś zamawiał?
@Ingmar: Ja zamówiłem z #banggood. Słyszałem, że to uczciwy sklep, plus możesz zapłacić paypalem co daje Ci dodatkowe zabezpieczenie. Wysyłka za free 7-25 dni(czytałem, że do Polski koło 10 dni idzie, więc spodziewam się go koło 30). Mogę Ci powiedzieć czy wszystko jest okey z telefonem jak już dojdzie.
@Frezzek Mhm... Sam już nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba wolę zamówić z jakiegoś pewniejszego źródła niż Aliexpress. Chcę być spokojny o gwarancję w razie jakby coś się stało z telefonem.

@Szebastian: Myślałem nad tym sklepem... Zastanawiam się jak u nich wygląda sprawa z VAT'em? Jest ryzyko czy raczej nie powinni nic naliczyć dodatkowo przy odbiorze paczki?
Dzisiaj na #ibuygou można było wybrać kolor czarny, więc zdecydowałem się na zakup. Przeważył dodatkowy rok gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim za pomoc.